DO NEWTON MEDIA HLEDÁME MARKEŤÁKA NEBO MARKEŤAČKU

Pro naše klienty monitorujeme a analyzujeme všechny mediální zdroje, které si umíš představit, a nacházíme v nich ty nejpodstatnější informace pro jejich byznys i komunikaci. Jednoduše našim českým, ale také mezinárodním klientům přinášíme v reálném čase přístup ke všemu, co se kde stane, a to díky našim analytickým kolegům a s využitím umělé inteligence v oblasti NLP. Díky tomu, že jsme mezinárodní společnost, rozpínající se od Prahy až po Záhřeb, můžeme sdílet jak znalosti, tak technologie a držet prst na tepu svého industry. 
 
Hledáme nového kolegu nebo kolegyni se zájmem o media, sociální sítě a nejnovější technologie analýzy textu. 

Budeš mít pod palcem celou marketingovou strategii, spolupracovat s naším produktovým a inovativním týmem, uvádět i představovat nové a stávající produkty na trh. Budeš nacházet nové způsoby, jak dostat naši značku ke klientům a hledat příležitosti pro otevírání trhů nových.

Proto potřebujeme, abys měl/a zkušenosti s marketingovou komunikací v B2B oblasti. 

Za to Ti mimo spousta dalšího nabízíme plně autonomní pozici, kde se budeš realizovat a své nápady uvádět v život prakticky okamžitě. K tomu ve spolupráci se skvělými kolegyněmi na PR a grafiku.  
 
Zkušenosti s níže uvedeným, budeš potřebovat, aby šlo plynule navázat na kolegyni, která mění svou geografickou polohu a stěhuje se nám za hranice.  

  • Kreativní návrhy školení a webinářů pro naše klienty  
  • Marketingové materiály pro Sales tým  
  • Komunikace na sociálních sítích
  • Příprava a vyhodnocování kampaní (PPC, Moje firma Google, atp.) 
  • A samozřejmě rozpočet – jeho tvorba a plnění  

V Newtonu jsme pyšní na naši kulturu a věříme, že i Ty ji oceníš a budeš ji s námi dále utvářet.

Ozvi se nám, ať si můžeme více říct osobně. 

Těšíme se! 

Za celý Newton, Veronika 


Čtěte také

Blog

S MediaHQ dokáže každý připravit tiskovku!

MediaHQ – to je unikátní nástroj pro distribuci tiskových zpráv, s vlastní databází přes 3000 kontaktů na novináře, který jsme vám přivezli až z dalekého Irska. Jste PR agentura? Posíláte

Newsletter

Představení funkce PRAVIDLA

Zdravíme vás z Newtonu! V posledním předvolebním týdnu vám posíláme aktuální vhled do dění na sociálních sítích obou kandidátů na prezidenta ČR, včetně srovnání času promluv v jednéz posledních

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!