Hledá se mediální analytik i analytička!

Jsme Newton Media. Už přes 26 let monitorujeme všechny mediální zdroje od tištěných medií přes televizi a rozhlas až po online a veškeré sociální sítě a blogy. Našim klientům přinášíme odborný pohled a kompletní přehled o světě medií.

Zajímají Tě média, pohybuješ se v onlinu, máš analytický mozek a orientuješ se ve světě sociálních sítí? Rádi bychom náš social tým obohatili o nový pohled na data nejen ze sociálních sítí.

Hledáme do našeho týmu mediálního analytika nebo analytičku se zkušenostmi s vytvářením, zpracováním a editací různých témat z různých oblastí a schopností interpretovat data srozumitelně a v grafech. 📈

Potřebujeme od Tebe nadšení ale i nějaké ty zkušenosti. 💪

✔  Hledáme kolegu nebo kolegyni, kterému nechybí strukturované myšlení a rád/ráda hledá odpovědi v datech včetně kouzlení s Excelem.

✔ Má výbornou znalost ČJ slovem i písmem a vynikající psaný projev.

Pokud máš výše uvedené zkušenosti a zajímáme Tě tahle pozice, ozvi se nám přes formulář níže.
Rádi se s Tebou potkáme a popovídáme o tom co si můžeme vzájemně nabídnout.

Pro lepší představu Tvé potenciální budoucí práce se podívej na náš blog, kde můžeš najít naše case study nebo analýzy témat, která rezonovala v mediích.

.. a pokud by Tě zajímala naše kultura, najdeš náš na Facebooku, Instagramu nebo třeba LinkedIn. 😉Čtěte také

Blog

S MediaHQ dokáže každý připravit tiskovku!

MediaHQ – to je unikátní nástroj pro distribuci tiskových zpráv, s vlastní databází přes 3000 kontaktů na novináře, který jsme vám přivezli až z dalekého Irska. Jste PR agentura? Posíláte

Newsletter

Představení funkce PRAVIDLA

Zdravíme vás z Newtonu! V posledním předvolebním týdnu vám posíláme aktuální vhled do dění na sociálních sítích obou kandidátů na prezidenta ČR, včetně srovnání času promluv v jednéz posledních

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!