Entity,

které vám dají smysl

Potřebujete se rychle zorientovat ve velkém množství článků? Zajímá Vás jaká jména, instituce a problémy jsou spojovány s Vaším tématem? Chcete znát kontext celého odvětví? Revoluční analýza textu, která Vám zajistí rychlé, snadné a přehledné monitorování médií. Ušetřený čas můžete reinvestovat do věcí, na kterých opravdu záleží.

Umělá inteligence vs lidé

Ve světě, kde je příliš mnoho informací zajistí umělá inteligence, že budete vždy v obraze. Nemusíte pročítat články a hledat v nich souvislosti. Entity Vám okamžitě ukážou zmiňované osoby, organizace a jejich produkty, které se v textu objevily.
Ve spolupráci s GENEEA Vám přinášíme unikátní zážitek z vyhledávání v aplikaci NewtonOne.

Dashboard v aplikaci NewtonOne
Entity v monitoringu aplikace NewtonOne

Znalost odvětví a analýza značky

Chcete vědět, kdo o vašem odvětví píše nejčastěji? Vyhledávání pomocí Entit je velice jednoduché. Už žádná dlouhá zadávání. Na pár kliků získáte přehled o vašem odvětví.
Můžete sledovat množství a kvalitu pokrytí vaší značky. Větné členy vám ukáží kontext zmínek o vašich tématech. Výsledky můžete vizualizovat a srovnávat s konkurencí.

přehledná vizualizace dat

Chcete jednoduše sledovat množství a kvalitu Vašeho pokrytí napříč různými tématy. 
Wordcloudu Entit vám dá vizuální představu a mapu toho, o čem se ve vámi sledovaném tématu mluví. Tento widget si můžete dále filtrovat dle vybraných 6 entit – lokace, organizace, osoba, produkt, pozice.
Jaké pocity jsou přítomné v médiích kolem vaší značky? Zjistěte, jaké atributy jsou s vámi a vašimi produkty spojené a porovnejte je s konkurencí.

Dashboard entity a větné členy v N1

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!