Sociální média v aplikaci NewtonOne – objevte další galaxii mediálního vesmíru!

Sociální média v aplikaci NewtonOne – objevte další galaxii mediálního vesmíru!

V roce 2020 bude na světě každý člověk produkovat přibližně 1,75 MB online dat za vteřinu. Jen v Česku sociální sítě denně využívá 5,7 milionu lidí. Abyste mohli snadno sledovat svou značku nebo instituci v sociálních médiích, přicházíme s novým rozšířením aplikace NewtonOne. Objevte nový modul pro monitoring sociálních médií. Facebook, Twitter, Youtube, Instagram, blogy a fóra – vše na jednom místě s dalšími užitečnými funkcemi a možností sledovat i klasická média (TV, rozhlas, tisk, internet).

Stejně snadno, jako jste s aplikací NewtonOne zvyklí monitorovat klasická média a sledovat svůj mediální obraz a témata, můžete nyní i lépe prozkoumat svět sociálních médií, dění na blozích a diskuzních fórech, hlídat komentáře ke článkům na zpravodajských serverech nebo uživatelské recenze Google a Heureka a další online komunikaci. Jednoduše získáte přehled o komunikaci vašich cílových skupin a široké veřejnosti v sociálních médiích. Sledujte také komunikaci konkurence a zjistěte, jakou image má vaše značka na sociálních sítích.

Podívejte se na video o sociálních médiích v aplikaci NewtonOne:
socky_video_obr_750.png

Co přináší monitoring sociálních médií v NewtonOne?

S pomocí nového modulu sociálních médií v aplikaci NewtonOne vám už neunikne žádná zmínka o vaší značce nebo instituci v online prostředí. V aplikaci tak máte nově příležitost zjistit, jak se vaše komunikace přelévá z tradičních médií do těch sociálních a naopak. Najdete snadněji influencery, kteří o vás mluví nebo lépe identifikujete brand hatery, kteří vás v diskuzích poškozují. Můžete si pohlídat aktivity konkurence, ale i názory a hodnocení zákazníků na vaše a konkurenční produkty.

Nový modul nabídne také spousty užitečných funkcí:

 •  intuitivní vyhledání podle klíčových slov, názvu článku/příspěvku nebo podle URL
 • snadný monitoring vašeho obsahu v sociálních médiích
 • vizualizace mediálních dat a užitečné interaktivní grafy
 • označování důležitých zmínek a kategorizace zmínek do analytických složek
 • automatická identifikace sentimentu zmínky (sentiment zmínek můžete snadno editovat)
 • údaje o počtu lajků, reakcí, komentářů a sdílení v detailu každé zmínky
 • exporty zmínek v praktických formátech (Html, e-mail, Excel, PDF, Word a další)

SoN1_obrazovka_750.png

 

Díky modulu sociálních médií získáte v jedné aplikaci kompletní mediální data pro vyhodnocení vaší komunikace. Udělejte si jasnější a komplexnější představu o mediální komunikaci vaší značky nebo názorech veřejnosti. Analyzujte komunikaci na sociálních sítích a propojte ji s děním v klasických médiích. Pohlídejte si negativní zmínky a reagujte na kritické komentáře, jakmile se objeví. Modul sociálních médií v aplikaci NewtonOne vám také pomůže sledovat názory vašich klientů nebo veřejnosti, i když sami nejste na sociálních sítích příliš aktivní. Modul sociálních médií v NewtonOne vám přinese další informace pro váš byznys a data-driven rozhodování.

Jak začít a jak to funguje?

Je to snadné. Nastavíme vám monitoring sociálních médií na základě relevantních klíčových slov, které s vámi vyladí náš analytik. V přehledu témat vidíte v reálném čase všechny příspěvky, které odpovídají vyhledávacímu dotazu. Dále si můžete pro jednotlivá témata zobrazit přehled publicity s grafy nebo rovnou přejít do detailu konkrétního příspěvku.

S příspěvky je také možné pracovat a analyzovat je dle vašich individuálních potřeb. Ve zmínkách lze snadno vyhledávat a filtrovat podle různých kritérií, jakými jsou autor, zdroj, typ sociální sítě, název nebo URL příspěvku apod., nebo příspěvky třídit do složek a hromadně exportovat. Jedním kliknutím můžete editovat tonalitu a vyhodnocovat vaši image v sociálních médiích. Díky nastavení newsmailů budete o všem vědět včas. S přehledným nastavením exportních šablon můžete data exportovat a podrobněji analyzovat.

Modul sociálních médií v aplikaci NewtonOne jsme pro vás vyvinuli ve spolupráci se společností SentiOne. Chcete si vyzkoušet monitoring sociálních médií přímo v aplikaci NewtonOne? Kontaktujte nás na kampan@newtonmedia.cz a požádejte si o zkušebním přístup.

Kontaktní formulář

:
:
:
:
:
CHCI BÝT KONTAKTOVÁN V SOUVISLOSTI S POŽADAVKEM VYPLNĚNÉHO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři a výlučně pro účely kontaktování mé osoby v souvislosti s požadavkem tohoto kontaktního formuláře. Souhlas je udělen do doby vyřízení tohoto požadavku nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
CHCI BÝT INFORMOVÁN O NOVINKÁCH, PRODUKTECH A SLUŽBÁCH PROSTŘEDNICTVÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
Captcha:

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

 • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

  10. 7. 2017

LinkedIn

 • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

  Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.