S experty měření mediální komunikace na jedné lodi

S experty měření mediální komunikace na jedné lodi

Praha se stane v květnu první metropolí východní a střední Evropy, která bude hostit AMEC Global Summit, největší světový summit o měření mediální komunikace. Jako dlouholetí členové organizace AMEC a lídři na trhu media intelligence služeb ve střední a jižní Evropě, máme čest hostit nejprestižnější globální konferenci oboru jako její hlavní partner. Ukažme světu, jak vypadá budoucnost media intelligence služeb v samotném srdci Evropy.

AMEC Global Summitu se každý rok účastní známé persony z oboru PR, marketingu a mediální komunikace, které zodpovídají za korporátní komunikaci největších firem a organizací na světě. Letošní jedenáctý ročník konference s podtitulem „DATA: Analytics, Algorithms & Augmentation“ se poprvé v historii, po metropolích jakými jsou Londýn, Amsterdam, Bangkok, Madrid nebo Barcelona, uskuteční také v Praze.

1. AMEC Global Summit Barcelona 2018.jpg

 

NEWTON Media jako hlavní partner celé akce bude při tom. V květnu představíme světovým expertům komunikace nejen současnost mediálního monitoringu a analýz médií ve střední a jižní Evropě, ale také vizi a budoucnost rychle se měnícího oboru media intelligence služeb. Ten čím dál více proměňuje postupující automatizace, machine learning a umělá inteligence.

„Špičkám oboru media intelligence ukážeme, že Praha je metropolí, ve které vznikají skvělé nápady a nástroje pro měření komunikace a práci s mediálními daty,“ říká Petr Herian, Global CEO NEWTON Media a doplňuje: „Téměř čtvrtstoletí tvoříme v regionu budoucnost mediálního monitoringu a analýz mediální komunikace. Jako hlavnímu partnerovi AMEC Global Summitu je nám ctí na konferenci reprezentovat nejen Českou republiku, ale také celý region střední a jižní Evropy.“

Zjistěte více o akci, která se bude konat od 21. do 23. května v Praze, na webu AMEC Global Summitu. Sledujte naše sociální média a neutečou Vám žádné aktuality z příprav a samotné konference:

Facebook NEWTON Media CZ → www.facebook.com/newtonmediacz
Facebook NEWTON Media Global → www.facebook.com/NewtonMediaGlobal
Twitter NEWTON Media CZ → www.twitter.com/NewtonMediaCZ
Twitter NEWTON Media GLOBAL → www.twitter.com/NewtonMediaENG

2. AMEC Global Summit Barcelona 2018.jpg

Kontaktní formulář

:
:
:
:
:
CHCI BÝT KONTAKTOVÁN V SOUVISLOSTI S POŽADAVKEM VYPLNĚNÉHO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři a výlučně pro účely kontaktování mé osoby v souvislosti s požadavkem tohoto kontaktního formuláře. Souhlas je udělen do doby vyřízení tohoto požadavku nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
CHCI BÝT INFORMOVÁN O NOVINKÁCH, PRODUKTECH A SLUŽBÁCH PROSTŘEDNICTVÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
Captcha:

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

    10. 7. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.