Našlapaný monitoring médií s novými grafy a filtrací PR článků

Našlapaný monitoring médií s novými grafy a filtrací PR článků

Aplikaci NewtonOne neustále zdokonalujeme, abychom vám ušetřili čas při práci s mediálními daty. Čerstvou novinkou v aplikaci jsou interaktivní grafy a možnost filtrace PR článků. Automatizované grafy v aplikaci vám nenahradí komplexní mediální analýzu z pera zkušených analytiků, ale rozhodně pomohou základnímu pochopení vaší medializace a orientaci v monitoringu.

Nebudeme vás opíjet rohlíkem. Automatické grafy v aplikaci nejsou mediální analýzou a jistě vám nepřinesou hloubkový a komplexní insight do vaší mediální a PR komunikace.

Expertům mediální komunikace přinášejí ale nové grafy v aplikaci NewtonOne rychlý základní přehled o medializaci jejich firmy nebo instituce. Přehledové grafy expertům slouží také jako inspirace pro další zkoumání jejich mediální komunikace, tedy jako inspirace pro další mediální analýzu s pomocí zkušených mediálních analytiků.

Video N1 grafy.png

Nové grafy v aplikaci a jejich funkce

Podívejte se na základní přehled nových grafů a jak s nimi pracovat. Každý graf navíc nabízí stručnou anotaci, kterou můžete snadno překopírovat do vašich prezentací.

Vývoj témat v čase a hlavní témata

new graf vyvoj v case.png

 

Vývoj témat v čase je základní graf, díky kterému můžete srovnat v čase vlastní medializaci například s medializací vaší konkurence. Sledovat a srovnávat můžete vývoj medializace neomezeného počtu jednotlivých témat z vašeho monitoringu. Kliknutím na jednotlivé aktivní body grafu pak zobrazíte konkrétní články.

Graf TOP témat vám ukáže, která témata vašeho monitoringu médií byla v médiích nejvíce exponovaná.

TOP temata.png

Graf mediatypů a TOP vydavatelů

Dalšími grafy, které pomáhají expertům komunikace se orientovat v jejich medializaci je graf mediatypů a graf TOP vydavatelů. Na první pohled tak vidíte strukturu vaší medializace a na které mediální vydavatele se ve vaší PR komunikaci zaměřit.

Screen nový.jpg

Nejvýznamnější zdroje a autoři

Nové grafy v aplikaci NewtonOne vám umožní také rychle identifikovat relevantní média vaší PR komunikace a zároveň významné autory a influencery.

TOP zdroje.png

TOP autoři.png

Oblíbené AVE na jedno kliknutí

Navzdory kritice AVE je tento ukazatel stále intenzivně využíván PR agenturami a požadován jejich klienty. Proto jsme na AVE mysleli také v našich grafech, ve kterých naleznete a srovnáte hodnotu AVE v čase nebo podle témat.

AVE v čase.png

AVE podle témat.png

Možnost filtrace PR článků

Další novou funkcí v aplikaci NewtonOne, kterou ocení všichni experti mediální komunikace, je možnost filtrace PR článků v monitoringu médií. Snadno tak v tištěných médiích oddělíte placenou inzerci od redakčních článků. Díky tomu například lépe vyhodnotíte KPI komunikace vaší firmy nebo instituce.

PR clanky.png

 

Zaujaly vás nové funkce v aplikaci NewtonOne a chcete si je vyzkoušet? Napište nám na obchodni@newtonmedia.cz a zažádejte si o testovací přístup.

Zajímáte se o média a komunikaci? Sledujte naše sociální média ►

Kontaktní formulář

:
:
:
:
:
CHCI BÝT KONTAKTOVÁN V SOUVISLOSTI S POŽADAVKEM VYPLNĚNÉHO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři a výlučně pro účely kontaktování mé osoby v souvislosti s požadavkem tohoto kontaktního formuláře. Souhlas je udělen do doby vyřízení tohoto požadavku nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
CHCI BÝT INFORMOVÁN O NOVINKÁCH, PRODUKTECH A SLUŽBÁCH PROSTŘEDNICTVÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
Captcha:

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

    10. 7. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.