TVR Alerts

TVR Alerts

Okamžité upozornění kdykoliv v televizi nebo rádiu zazní zmínka o vašem tématu

Služba vás upozorní na výskyt tématu slova ve vysílání. Do 10 minut od chvíle, kdy zazněla v éteru vámi předem zadaná klíčová slova, doručíme tříminutovou nahrávku relevantní části rozhlasového nebo televizního vysílání do vaší aplikace. Zároveň vám zašleme e-mailem nebo na mobilní telefon upozornění na výskyt sledovaného slova ve vysílání monitorovaných pořadů rozhlasu a televize. U nahrávky zobrazujeme datum a čas zachycení, stanici, pořad, téma a klíčové slovo. Spolu s nahrávkou máte k dispozici i automatický přepis obsahu, který můžete interaktivně ovládat z časové osy i přepsaného textu. Nahrávky máte v aplikaci NewtonOne k dispozici 7 dní.

Objednat službu

Proč využívat službu TVR Alerts?

 • máte pod kontrolou vše, co se o vás aktuálně říká v televizi a rozhlase
 • do 10 minut poté, co zaznělo vaše téma/klíčové slovo v éteru, dostáváte e-mailem upozornění
 • záznam z pořadu spolu s automatickým přepisem se zároveň objeví ve vaší aplikaci
 • tříminutová video/audio nahrávka vám zasadí tuto informaci do celkového kontextu
 • nemusíte si pouštět záznam celého pořadu ani složitě hledat v obsahu relace
 • obsah nahrávky zjistíte díky přepisu, i když si zrovna nemůžete pustit zvuk

Monitorované zdroje

 • celostátní televizní zpravodajství
 • celostátní rozhlasové zpravodajství

Kontaktní formulář

:
:
:
:
:
CHCI BÝT KONTAKTOVÁN V SOUVISLOSTI S POŽADAVKEM VYPLNĚNÉHO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři a výlučně pro účely kontaktování mé osoby v souvislosti s požadavkem tohoto kontaktního formuláře. Souhlas je udělen do doby vyřízení tohoto požadavku nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
CHCI BÝT INFORMOVÁN O NOVINKÁCH, PRODUKTECH A SLUŽBÁCH PROSTŘEDNICTVÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
Captcha:

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

 • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

  10. 7. 2017

LinkedIn

 • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

  Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.