Školení sociálních médií

Správa Facebooku a Instagramu efektivně i s malým rozpočtem

Správa Facebooku a Instagramu efektivně i s malým rozpočtem
 • Kdy: 22.9.2020 09:00 13:00
 • Kde: Lampárna Coworking, Lidická 31, 150 00 Praha 5-Smíchov
 • Cena: 3 600 Kč (bez DPH)

Říká se, že neplacený zásah na Facebooku je už mrtvý – co kdybychom vám prozradili pár tipů a triků, s nimž bude vaše stránka na Facebooku a Instagramu prosperovat, aniž byste museli investovat desetitisíce měsíčně do placené reklamy?

Na tomto kurzu se zaměříme na to, jak z firemní komunikace na Facebooku a Instagramu vymáčknout co nejvíce. Naučíme vás, jak tvořit obsah, aby sítě sloužily vám, a ne vy jim. Pobavíme se i o novinkách a trendech, a hlavně o dobrých příkladech z praxe, které vám s co nejmenším úsilím přinesou nejlepší výsledky.

Co vše se dozvíte?

 • jak tvořit obsah, aby bavil lidi a zároveň ho kladně hodnotily i algoritmy Instagramu a Facebooku
 • jaké typy obsahu jsou nejefektivnější a jak je vytvářet
 • jak využívat Facebook a Instagram k budování značky
 • jak pečovat o komunitu na těchto firemních kanálech
 • jaké jsou aktuální trendy v komunikaci a jak je vytěžit pro vaši značku

Pro koho je kurz určen?

Kurz je vhodný pro začátečníky nebo samouky, kteří se už ve správě sociálních sítí trochu orientují, ale chtějí se dozvědět více a získat další tipy a triky, jak na Facebooku a Instagramu své značky posunout dále.

Lektorka:

Klára Mouchová se správě sociálních sítí věnuje již přes 5 let. Soustředí se především na obsahovou stránku sociálních sítí a kampaně s ní související. Má zkušenosti s vedením profilů pro malé podniky či startupy, ale i korporace a akademickou sféru. Pracovala pro klienty jako je Kofola, Lindt Sprüngli, Nestlé, Philips Česká republika nebo SAZKA. Podílela se například na kampani pro Philips Sonicare, která získala cenu Effie 2015, nebo na kampani Milionové dárky pro SAZKAmobil, která zabodovala v soutěži WebTop100. Je také autorkou blogu Jaknasocky.cz, kde publikuje tipy, jak na správu sociálních sítí.

Kapacita: 15 osob

Uzávěrka přihlášek: 15. září 2020

Běžná cena: 3 600 Kč (bez DPH)

Cena pro druhého a dalšího účastníka: 2 880 Kč (bez DPH)*

Cena při účasti na dvou a více workshopech: 2 880 Kč (bez DPH)*

*Snížená cena workshopu se vztahuje vždy na druhý zakoupený workshop, nebo na druhého a dalšího účastníka. Slevu lze uplatnit pouze v rámci aktuální vypsané série workshopů. Pro účastníky workshopů platí všeobecné obchodní podmínky. Sazba DPH je 21 %.

Kontaktní formulář

:
:
:
:
:
CHCI BÝT KONTAKTOVÁN V SOUVISLOSTI S POŽADAVKEM VYPLNĚNÉHO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři a výlučně pro účely kontaktování mé osoby v souvislosti s požadavkem tohoto kontaktního formuláře. Souhlas je udělen do doby vyřízení tohoto požadavku nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
CHCI BÝT INFORMOVÁN O NOVINKÁCH, PRODUKTECH A SLUŽBÁCH PROSTŘEDNICTVÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
Captcha:

Další školení

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

 • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

  10. 7. 2017

LinkedIn

 • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

  Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.