Školení sociálních médií

Reklama na sociálních sítích pro pokročilejší

Reklama na sociálních sítích pro pokročilejší
 • Kdy: 6.10.2020 09:00 13:00
 • Kde: Lampárna coworking, Lidická 31, 150 00, Praha 5
 • Cena: 3 700 Kč (bez DPH)

Organický dosah na Facebooku ani Instagramu už není co býval, proto je čím dál důležitější vaši firemní stránku podporovat také dobře mířenými investicemi do placené propagace. Jak ale kampaně pro podporu stránky nastavovat, jak je zacílit a kolik do nich investovat? To vše se dozvíte na kurzu s Klárou Mouchovou.

Na tomto 4hodinovém workshopu společně projdeme celý Správce reklam Facebooku a ukážeme si krok po kroku celý proces nastavování a spouštění první kampaně na podporu příspěvků.

Na závěr na příkladu z praxe vyzkoušíme přímo ve Správci reklam kampaň nastavit, abyste si nově získané vědomosti vyzkoušeli v praxi a lépe si je upevnili. Bude samozřejmě prostor také pro vaše otázky a diskuzi.

Po absolvování tohoto kurzu dokážete sami nastavit a vyhodnotit svou první kampaň ve Správci reklam a pracovat s kampaněmi tak, aby vaší značce přinášely co nejvíce.

Co vše se dozvíte?

 • základy práce s Facebook Business Managerem
 • jak připravit kreativu pro kampaně - jak psát texty a připravovat vizuály pro kampaňové příspěvky
 • problematická témata na Facebooku a Instagramu  aneb na co si dávat pozor a jak případné problémy s neschválenou reklamou řešit
 • rozdíly mezi organickým a placeným zásahem a jak z obou vytěžit co nejvíce
 • jaké typy kampaní Facebook a Instagram nabízejí
 • jaké možnosti cílení reklamy Facebook a Instagram nabízejí a jak je využít ve váš prospěch
 • jak volit správně umístění reklamy
 • jak vybrat co podpořit a co ne, abyste z reklam získali maximum výsledků za co nejnižší cenu
 • jak posléze kampaň vyhodnotit a zoptimalizovat

Pro koho je kurz určen:

Kurz je určen pro správce stránek, kteří již s tvorbou obsahu a administrací stránky mají určité zkušenosti a chtěli by nově začít i s placenou podporou příspěvků či kampaněmi na získávání nových fanoušků.

Lektorka:

 • Klára Mouchová se správě sociálních sítí věnuje již přes 5 let. Soustředí se především na obsahovou stránku sociálních sítí a kampaně s ní související. Má zkušenosti s vedením profilů pro malé podniky či startupy, ale i korporace a akademickou sféru. Pracovala pro klienty jako je Kofola, Lindt Sprüngli, Nestlé, Philips Česká republika nebo SAZKA. Podílela se například na kampani pro Philips Sonicare, která získala cenu Effie 2015, nebo na kampani Milionové dárky pro SAZKAmobil, která zabodovala v soutěži WebTop100. Je také autorkou blogu Jaknasocky.cz, kde publikuje tipy, jak na správu sociálních sítí.

Kapacita: 15 osob

Uzávěrka přihlášek: 29. září 2020

Běžná cena: 3 700 Kč (bez DPH)

Cena pro druhého a dalšího účastníka: 2 960 Kč (bez DPH)*

Cena při účasti na dvou a více workshopech: 2 960 Kč (bez DPH)*

*Snížená cena workshopu se vztahuje vždy na druhý zakoupený workshop, nebo na druhého a dalšího účastníka. Slevu lze uplatnit pouze v rámci aktuální vypsané série workshopů (jaro/podzim). Pro účastníky workshopů platí všeobecné obchodní podmínky.

Kontaktní formulář

:
:
:
:
:
CHCI BÝT KONTAKTOVÁN V SOUVISLOSTI S POŽADAVKEM VYPLNĚNÉHO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři a výlučně pro účely kontaktování mé osoby v souvislosti s požadavkem tohoto kontaktního formuláře. Souhlas je udělen do doby vyřízení tohoto požadavku nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
CHCI BÝT INFORMOVÁN O NOVINKÁCH, PRODUKTECH A SLUŽBÁCH PROSTŘEDNICTVÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
Captcha:

Další školení

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

 • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

  10. 7. 2017

LinkedIn

 • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

  Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.