Školení sociálních médií

PR workshop: Jak (ne)naštvat novináře?

PR workshop: Jak (ne)naštvat novináře?
 • Kdy: 23.6.2020 09:00 13:00
 • Kde: Home Kitchen, Jankovcova 1596/14a, Praha 7 - Holešovice
 • Cena: 4 000 Kč (bez DPH)

Dobré vztahy s novináři jsou alfou a omegou práce každého píaristy. Víte, jak novináře zaujmout a čím si je naopak zaručeně naštvat? Cenné rady a postřehy ze své praxe přinese novinář Bohuslav Bohuněk, věnující se PR a marketingu. Na LinkedIn založil diskuzní skupinu PR-ciny public relations, kde se pravidelně věnuje práci českých PR expertů i agentur. Autor knihy P.R.ciny – 100 mýtů o PR, novinářích a médiích.

Připravte se na ukázky přešlapů a příklady nejčastějších chyb v komunikaci s novináři, i cenné rady, jak se jim jednoduše vyhnout. V rámci workshopu budete mít také jedinečnou příležitost prodiskutovat příklady přímo z vaší vlastní praxe a podívat se na vaše tiskové zprávy z druhé strany novinářskou optikou.

Co vše se dozvíte?

 • PR mýty o novinářské práci 
 • jak na dobré vztahy s médii 
 • čím zaujmout novináře a čím je spolehlivě naštvat 
 • diskuze nad příklady z praxe 

Pro koho je kurz určen:

Workshop je vhodný pro všechny pracovníky PR a marketingových agentur nebo komunikačních oddělení velkých i malých společností, kteří se věnují media relations a hledají způsoby, jak navazovat kvalitní vztahy s novináři. Zároveň je ale vhodný i manažery, kteří chtějí porozumět práci svých kolegů zodpovědných za externí komunikaci firmy a úskalím, jimž jsou v kontaktu s médii vystaveni.

Lektor:

 • Bohuslav Bohuněk se přes dvacet let pohybuje v médiích píšících o marketingu. Začínal jako redaktor Strategie a během své kariéry spoluzakládal tři marketingová média: Marketing & Media, Trend Marketing a MarketingSalesMedia. Řadu let vyučuje public relations na VŠEM a marketing na VŠE v Praze. Na sociální síti LinkedIn založil skupinu PR-ciny public relations, která je dnes největší skupinou o českém PR. Autor knihy P.R.ciny – 100 mýtů o PR, novinářích a médiích.

Kapacita: 10 osob

Uzávěrka přihlášek: 22. června 2020

Běžná cena: 4 000 Kč (bez DPH)

Cena pro druhého a dalšího účastníka: 3 000 Kč (bez DPH)*
Cena při účasti na dvou a více workshopech: 3 200 Kč (bez DPH)*

*Snížená cena workshopu se vztahuje vždy na druhý zakoupený workshop, nebo na druhého a dalšího účastníka. Slevu lze uplatnit pouze v rámci aktuální vypsané série workshopů (jaro/podzim). Pro účastníky workshopů platí všeobecné obchodní podmínky. Sazba DPH je 21 %.

Kontaktní formulář

:
:
:
:
:
CHCI BÝT KONTAKTOVÁN V SOUVISLOSTI S POŽADAVKEM VYPLNĚNÉHO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři a výlučně pro účely kontaktování mé osoby v souvislosti s požadavkem tohoto kontaktního formuláře. Souhlas je udělen do doby vyřízení tohoto požadavku nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
CHCI BÝT INFORMOVÁN O NOVINKÁCH, PRODUKTECH A SLUŽBÁCH PROSTŘEDNICTVÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
Captcha:

Další školení

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

 • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

  10. 7. 2017

LinkedIn

 • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

  Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.