Školení sociálních médií

Krizová komunikace na sociálních sítích: Nebojte se problémů!

Krizová komunikace na sociálních sítích: Nebojte se problémů!
 • Kdy: 17.6.2020 09:00 13:00
 • Kde: Home Kitchen Kozí, Kozí 916/5, Praha 1 - Staré Město
 • Cena: 3 700 Kč (bez DPH)

Krizová komunikace je noční můrou, a to zejména v rychlém a nekontrolovatelném světě sociálních sítí. Potřebujete vědět, jak krizové situace efektivně řešit a jak vám pomůže media intelligence? O to se s vámi podělí ostřílené lektorky Pavlína Kvapilová a Alena Zachová.

Na čtyřhodinovém workshopu si ukážeme techniky krizové komunikace a rozebereme konkrétní modelové příklady. Zaostříme na psychologii online prostředí, emoce i na to, jak s nimi pracovat. Zkrátka se dozvíte, co potřebujete vědět, abyste krizi zvládli s chladnou hlavou a vyšli z ní silnější.

Co vše se dozvíte?

 •  jak efektivně řešit krizové situace v komunikaci
 •  jak vám s řešením krize pomůže media intelligence
 • techniky krizové komunikace
 • psychologie online prostředí
 • emoce a jak s nimi pracovat

Pro koho je kurz určen:

Workshop je vhodný pro všechny pracovníky marketingových a public relations oddělení velkých, středních i malých firem. Zvláštní přínos bude mít pro ty, kteří komunikací na sociálních sítích řeší na denním pořádku.

Lektorky:

 • Pavlína Kvapilová je moderátorka, konzultantka a producentka a bývalá ředitelka divize ČT Nová média. Vedla speciály ČT24, byla zpravodajkou ČRo v Bruselu, vyučovala na FF UK (Studia nových médií). Věnuje se celé řadě aktivit, je mimo jiné autorkou multimediálního projektu Elegantní Česko.
 • Alena Zachová vystudovala sociologii a mediální studia. V současné době je analytička a vedoucí týmu sociálních médií ve společnosti Newton Media.

Kapacita: 10 osob

Uzávěrka přihlášek: 11. března 2019

Běžná cena: 3 700 Kč (bez DPH)

Cena pro druhého a dalšího účastníka: 2 775 Kč (bez DPH)*
Cena při účasti na dvou a více workshopech: 2 960 Kč (bez DPH)*

*Snížená cena workshopu se vztahuje vždy na druhý zakoupený workshop, nebo na druhého a dalšího účastníka. Slevu lze uplatnit pouze v rámci aktuální vypsané série workshopů (jaro/podzim). Pro účastníky workshopů platí všeobecné obchodní podmínky. Sazba DPH je 21 %.

Kontaktní formulář

:
:
:
:
:
CHCI BÝT KONTAKTOVÁN V SOUVISLOSTI S POŽADAVKEM VYPLNĚNÉHO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři a výlučně pro účely kontaktování mé osoby v souvislosti s požadavkem tohoto kontaktního formuláře. Souhlas je udělen do doby vyřízení tohoto požadavku nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
CHCI BÝT INFORMOVÁN O NOVINKÁCH, PRODUKTECH A SLUŽBÁCH PROSTŘEDNICTVÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
Captcha:

Další školení

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

 • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

  10. 7. 2017

LinkedIn

 • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

  Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.