Školení sociálních médií

Jak tvořit poutavý vizuální obsah na sociálních sítích

Jak tvořit poutavý vizuální obsah na sociálních sítích
 • Kdy: 17.10.2019 09:00 15:00
 • Kde: Home Kitchen Kozí, Kozí 916/5, Praha 1 - Staré Město
 • Cena: 4 700 Kč / 3 760 Kč / 3 525 Kč (bez DPH)

Obrázek někdy vydá za tisíc slov. V dnešní době už nestačí jen zajímavý text. Klíčem k úspěchu je také atraktivní vizuální obsah, který upoutá. Především na sociálních sítích potřebujete člověka zaujmout během prvních několika setin sekundy. Jak ale tvořit obsah, u kterého se uživatelé rádi zastaví? To vás naučí Pavlína Kvapilová a Marek Šoth na tomto kurzu.

Čeká vás šest hodin nabitých informacemi. Načerpáte spoustu inspirace díky praktickým ukázkám dobře připraveného obsahu. Dozvíte se, jak tvořit atraktivní fotografie, videa, infografiky nebo gify, i když nejste grafický designér. Představíme vám i užitečné nástroje, s nimiž bude tvorba atraktivního obsahu hračka. Po absolvování tohoto kurzu budete schopni samostatně vytvářet kvalitní fotografický a audiovizuální obsah pro vaše kanály na sociálních sítích.

Co vše se dozvíte?

 • jak vypadá atraktivní, poutavý vizuální obsah
 • jak na kompozici, typografii a jak vybírat vhodné fotky
 • kde sehnat podklady pro vaše vizuály
 • jaké nástroje vám tvorbu obsahu usnadní

Pro koho je kurz určen?

Kurz je ideální pro negrafiky, kteří již spravují profily na sociálních sítích a rádi by svůj obsah posunuli na vyšší level. Ideální je například pro marketingové pracovníky, kteří nemají k ruce profesionálního grafika a potřebují tvořit vizuály a grafiku svépomocí a co nejefektivněji.

Součástí workshopu je hodinová přestávka s obědem.

Lektoři:

 • Pavlína Kvapilová je moderátorka, konzultantka a producentka a bývalá ředitelka divize ČT Nová média. Vedla speciály ČT24, byla zpravodajkou ČRo v Bruselu, vyučovala na FF UK (Studia nových médií). Věnuje se celé řadě aktivit, je mimo jiné autorkou multimediálního projektu Elegantní Česko.
 • Marek Šoth je ostřílený konzultant a tvůrce obsahu pro sociální sítě – jeho schopnosti využívají společnosti jako O2, Česká televize či Google.

Kapacita: 10 osob

Uzávěrka přihlášek: 10. října 2019

Běžná cena: 4 700 Kč (bez DPH)

Cena pro druhého a dalšího účastníka: 3 525 Kč (bez DPH)*
Cena při účasti na dvou a více workshopech: 3 760 Kč (bez DPH)*

*Snížená cena workshopu se vztahuje vždy na druhý zakoupený workshop, nebo na druhého a dalšího účastníka. Slevu lze uplatnit pouze v rámci aktuální vypsané série workshopů (jaro/podzim). Pro účastníky workshopů platí všeobecné obchodní podmínky. Sazba DPH je 21 %.

Kontaktní formulář

:
:
:
:
:
CHCI BÝT KONTAKTOVÁN V SOUVISLOSTI S POŽADAVKEM VYPLNĚNÉHO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři a výlučně pro účely kontaktování mé osoby v souvislosti s požadavkem tohoto kontaktního formuláře. Souhlas je udělen do doby vyřízení tohoto požadavku nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
CHCI BÝT INFORMOVÁN O NOVINKÁCH, PRODUKTECH A SLUŽBÁCH PROSTŘEDNICTVÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
Captcha:

Další školení

  Nenalezeny žádné záznamy.

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

 • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

  10. 7. 2017

LinkedIn

 • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

  Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.