Školení sociálních médií

Jak to napsat líp? Copywriterské řemeslo v praxi

Jak to napsat líp? Copywriterské řemeslo v praxi
 • Kdy: 24.6.2020 09:00 15:00
 • Kde: Home Kitchen, Jankovcova 1596/14a, Praha 7 - Holešovice
 • Cena: 4 100 Kč (bez DPH)

Pokud často píšete články, texty na blog, newslettery a příspěvky na sociální sítě, mohl by vás bavit náš copywriterský workshop. Přijďte a spolu s ostřílenou dvojkou copywriterů se podívejte na své texty z nového úhlu.

Během šesti hodin se zaměříme na to, jak vaše texty vylepšit. S lektory prosvištíte nejdůležitější copywriterské tipy a triky. Dozvíte se, jak texty šikovně postavit, co by v nich nemělo chybět a co je naopak lepší vynechat. Zjistíte, proč se vyplatí používat slovesa, proč je příběh nejdůležitější... a taky, možná, jak si pořídit tygra.

Co vše se dozvíte?

 • jak oživit zdánlivě mrtvý text
 • jak s texty bojují ostatní
 • jak se na text mrknout z nového úhlu
 • jak se vyhnout častým chybám
 • copywriterské tipy a triky 

Pro koho je kurz určen?

Workshop je ryze praktický, určený pro všechny, kteří chtějí své texty vypilovat k dokonalosti. Užijí si ho i ti, kteří absolvovali předcházející workshop Jak na skvělé texty.

V programu je zahrnuta hodinová přestávka s obědem.

Lektoři:

 • Máša König Dudziaková se živí psaním, vyučuje na FF UK a pracuje v tetovacím studiu Hell. Dlouhá léta psala pro časopis Čilichili, pracovala pro velké značky (ČS, Kofola, Audi a další), založila brandbuildingovou firmu Lovebrand a teď zkoumá život copywriterky na volné noze.
 • Jakub König balancuje mezi copywriteřinou, hudbou a komiksy. Jako maskovaný hudebník Kittchen dostal cenu Anděl za alternativní hudbu a jako ostřílený copywriter odbavuje jednu zakázku za druhou. Je autorem knihy komiksů Anjel.

Kapacita: 10 osob

Uzávěrka přihlášek: 19. června 2020

Běžná cena: 4 100 Kč (bez DPH)

Cena pro druhého a dalšího účastníka: 3 075 Kč (bez DPH)*
Cena při účasti na dvou a více workshopech: 3 280 Kč (bez DPH)*

*Snížená cena workshopu se vztahuje vždy na druhý zakoupený workshop, nebo na druhého a dalšího účastníka. Slevu lze uplatnit pouze v rámci aktuální vypsané série workshopů (jaro/podzim). Pro účastníky workshopů platí všeobecné obchodní podmínky. Sazba DPH je 21 %.

Kontaktní formulář

:
:
:
:
:
CHCI BÝT KONTAKTOVÁN V SOUVISLOSTI S POŽADAVKEM VYPLNĚNÉHO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři a výlučně pro účely kontaktování mé osoby v souvislosti s požadavkem tohoto kontaktního formuláře. Souhlas je udělen do doby vyřízení tohoto požadavku nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
CHCI BÝT INFORMOVÁN O NOVINKÁCH, PRODUKTECH A SLUŽBÁCH PROSTŘEDNICTVÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
Captcha:

Další školení

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

 • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

  10. 7. 2017

LinkedIn

 • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

  Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.