Školení sociálních médií

Jak na sociální sítě strategicky

Jak na sociální sítě strategicky
 • Kdy: 11.10.2018 09:00 15:00
 • Kde: Klimentská 1443/50, 110 00 Nové Město
 • Cena: 4 700 Kč / 3 760 Kč / 3 525 Kč (bez DPH)

Sociální sítě jsou momentálně obrovským trendem a říká se, že která firma je nepoužívá, jako by ani nebyla. Víte ale skutečně, co vám vaše firemní facebooková stránka nebo instagramový profil přináší?

Na tomto kurzu probereme, jak sociální sítě efektivně propojit a integrovat do vašeho komunikačního mixu. Dozvíte se, jaké metriky sledovat a vyhodnocovat, abyste věděli, zda se vám peníze za reklamu a čas investovaný do tvorby obsahu skutečně vyplatí. Ukážeme vám také, jak si připravit jednoduchou obsahovou strategii pro Facebook a další sociální sítě, abyste měli jasno v tom, co a proč na své kanály dávat, a dokázali tak komunikaci dlouhodobě vyhodnocovat a optimalizovat.

Co vše se dozvíte?

 • jaká je role sociálních sítí v marketingovém mixu
 • jak definovat cílové skupiny
 • jak navrhnout obsahové linky
 • jak nastavovat KPIs
 • jak sociální sítě dlouhodobě vyhodnocovat
 • jaké nástroje k vyhodnocování využívat

Pro koho je kurz určen:

Kurz je určen pro účastníky, kteří již správu sociálních sítí a tvorbu obsahu pro ně ovládají, ale chtějí ji uchopit strategičtěji a zjistit, co jejich firmě vlastně komunikace na sociálních sítích přináší.

Lektoři:

 • Klára Mouchová se správě sociálních sítí věnuje již přes 5 let. Soustředí se především na obsahovou stránku sociálních sítí a kampaně s ní související. Má zkušenosti s vedením profilů pro malé podniky či startupy, ale i korporace a akademickou sféru. Pracovala pro klienty jako je Kofola, Lindt Sprüngli, Nestlé, Philips Česká republika nebo SAZKA. Podílela se například na kampani pro Philips Sonicare, která získala cenu Effie 2015, nebo na kampani Milionové dárky pro SAZKAmobil, která zabodovala v soutěži WebTop100. Je také autorkou blogu Jaknasocky.cz, kde publikuje tipy, jak na správu sociálních sítí.
 • Jan Felt vám pomůže zanechat stopu na internetu, a to hlavně díky svým znalostem výkonnostního marketingu. S PPC kampaněmi nebo webovou analytikou pomáhá například firmám jako je ACCA, CBRE, Neocity, response:now či SAZKAmobil. Svým zaměřením na data-driven marketing umožňuje klientům investovat finance do kampaní tak, aby za svůj rozpočet získali co nejvíce výsledků.

Kapacita: 10 osob

Uzávěrka přihlášek: 5. října 2018 

 

Běžná cena: 4 700 Kč (bez DPH)

Cena pro druhého a dalšího účastníka: 3 525 Kč (bez DPH)*

Cena při účasti na dvou a více workshopech: 3 760 Kč (bez DPH)*

*Snížená cena workshopu se vztahuje vždy na druhý zakoupený workshop, nebo na druhého a dalšího účastníka. Slevu lze uplatnit pouze v rámci aktuální vypsané série workshopů (jaro/podzim). Pro účastníky workshopů platí všeobecné obchodní podmínky.

Kontaktní formulář

:
:
:
:
:
CHCI BÝT KONTAKTOVÁN V SOUVISLOSTI S POŽADAVKEM VYPLNĚNÉHO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři a výlučně pro účely kontaktování mé osoby v souvislosti s požadavkem tohoto kontaktního formuláře. Souhlas je udělen do doby vyřízení tohoto požadavku nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
CHCI BÝT INFORMOVÁN O NOVINKÁCH, PRODUKTECH A SLUŽBÁCH PROSTŘEDNICTVÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
Captcha:

Další školení

  Nenalezeny žádné záznamy.

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

 • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

  10. 7. 2017

LinkedIn

 • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

  Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.