Školení sociálních médií

Jak dobře psát: copywriterské řemeslo chytře, jasně a vtipně

Jak dobře psát: copywriterské řemeslo chytře, jasně a vtipně
 • Kdy: 6.6.2019 09:00 15:00
 • Kde: Home Kitchen Kozí, Kozí 916/5, 110 00 Praha 1 - Staré Město
 • Cena: 4 100 / 3 280 / 3 075 Kč (bez DPH)

Chcete psát texty, které učarují každému čtenáři? Přesně to vás naučí Jakub König a Máša König Dudziaková. Všechno si navíc vyzkoušíte v praxi a dostanete od lektorů cennou zpětnou vazbu, abyste věděli, na čem ještě zapracovat.

Na 6hodinovém kurzu se naučíte psát skvělé blogy, texty na web i na sociální sítě. Dozvíte se, jak texty koncipovat, co by v textu nemělo chybět a kde brát ta správná témata. Zjistíte, proč jsou důležité cílové skupiny a jak se na ně naladit.

Díky tomuto workshopu už vás poblikávající kurzor v prázdném dokumentu nebude děsit. Budete schopni psát texty vaší cílové skupině na míru, a to ať se jedná o příspěvek na blog, nebo jen krátký status na Facebook.

Co vše se dozvíte?

 • jak si definovat cílovou skupinu a proč je pro psaní důležitá
 • jak zvolit tonalitu textu
 • jak a proč do textu zapojit příběhy
 • jak texty strukturovat
 • kde získávat témata a inspiraci

Pro koho je kurz určen:

Cítíte, že vašim textům chybí šťáva, ale nevíte, jak jim ji dodat? Chcete nebo potřebujete psát skvělé blogy, texty na web a sociální sítě? V tom případě je tenhle prakticky zaměřený seminář určený přesně pro vás!

Lektoři:

 • Máša König Dudziaková se živí psaním, vyučuje na FF UK a pracuje v tetovacím studiu Hell. Dlouhá léta psala pro časopis Čilichili, pracovala pro velké značky (ČS, Kofola, Audi a další), založila brandbuildingovou firmu Lovebrand a teď zkoumá život copywriterky na volné noze.
 • Jakub König balancuje mezi copywriteřinou, hudbou a komiksy. Jako maskovaný hudebník Kittchen dostal cenu Anděl za alternativní hudbu a jako ostřílený copywriter odbavuje jednu zakázku za druhou. Je autorem knihy komiksů Anjel.

Kapacita: 10 osob

Uzávěrka přihlášek: 30. května 2019

 

Běžná cena: 4 100 Kč (bez DPH)

Cena pro druhého a dalšího účastníka: 3 075 Kč (bez DPH)*

Cena při účasti na dvou a více workshopech: 3 280 Kč (bez DPH)*

 *Snížená cena workshopu se vztahuje vždy na druhý zakoupený workshop, nebo na druhého a dalšího účastníka. Slevu lze uplatnit pouze v rámci aktuální vypsané série workshopů (jaro/podzim). Pro účastníky workshopů platí všeobecné obchodní podmínky.

Kontaktní formulář

:
:
:
:
:
CHCI BÝT KONTAKTOVÁN V SOUVISLOSTI S POŽADAVKEM VYPLNĚNÉHO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři a výlučně pro účely kontaktování mé osoby v souvislosti s požadavkem tohoto kontaktního formuláře. Souhlas je udělen do doby vyřízení tohoto požadavku nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
CHCI BÝT INFORMOVÁN O NOVINKÁCH, PRODUKTECH A SLUŽBÁCH PROSTŘEDNICTVÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
Captcha:

Další školení

  Nenalezeny žádné záznamy.

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

 • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

  10. 7. 2017

LinkedIn

 • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

  Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.