Školení sociálních médií

Influencer marketing. Narovinu.

Influencer marketing. Narovinu.
 • Kdy: 12.6.2019 09:00 15:00
 • Kde: Home Kitchen Kozí, Kozí 916/5, 110 00 Praha 1 - Staré Město
 • Cena: 4 100 / 3 280 / 3 075 Kč (bez DPH)

Spolupráce s influencery, YouTubery, Instagrammery a blogery jsou v marketingu čím dál populárnější. Zvažujete, zda je influencer marketing pro vaši značku vhodný, nebo byste se do něj rádi pustili, jen nevíte, jak na to? Právě pro vás je tento workshop.

Naše lektorka Andrea v tom umí chodit, proto vás seznámí s českým influencerským rybníčkem. Vysvětlí vám, jak vhodné influencery vybrat a oslovit a jak by měla spolupráce vypadat, aby byly všechny zúčastněné strany spokojené. Zjistíte, jak nastavit svá očekávání od kampaní i jak nastavovat KPIs a spolupráce vyhodnocovat. Vše vám navíc ukáže na konkrétních případech zdařilých i ne úplně zdařilých kampaní.

Díky tomuto workshopu si uděláte jasno v tom, zda je influencer marketing pro vaši značku to pravé. Budete vědět, jak spolupráce funguje a jak se na ni připravit, ale i jak ji poté vyhodnotit.

Co vše se dozvíte?

 • kdo jsou influenceři a proč by nás měli zajímat
 • jak vypadá spolupráce, jaká mít očekávání
 • co chtějí všechny strany (firma, influencer, zákazník)
 • jak lze takové spolupráce vyhodnocovat a jak nastavit KPIs
 • příklady povedené i nepovedené

Pro koho je kurz určen:

Kurz je vhodný pro všechny marketéry či PRisty, kteří by chtěli vplout do vod influencer marketingu, nebo již nějakou kampaň svépomocí vytvořili, ale nebylo to úplně ono.

Lektorka:

 • Andrea Hurychová je YouTube guru, která pracovala pro českou pobočku Google, vedla festival Utubering, založila agenturu WeDigital zaměřenou na online video a influencer marketing.

Kapacita: 10 osob

Uzávěrka přihlášek: 5. června 2019

 

Běžná cena: 4 100 Kč (bez DPH)

Cena pro druhého a dalšího účastníka: 3 075 Kč (bez DPH)*

Cena při účasti na dvou a více workshopech: 3 280 Kč (bez DPH)*

 *Snížená cena workshopu se vztahuje vždy na druhý zakoupený workshop, nebo na druhého a dalšího účastníka. Slevu lze uplatnit pouze v rámci aktuální vypsané série workshopů (jaro/podzim). Pro účastníky workshopů platí všeobecné obchodní podmínky.

Kontaktní formulář

:
:
:
:
:
CHCI BÝT KONTAKTOVÁN V SOUVISLOSTI S POŽADAVKEM VYPLNĚNÉHO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři a výlučně pro účely kontaktování mé osoby v souvislosti s požadavkem tohoto kontaktního formuláře. Souhlas je udělen do doby vyřízení tohoto požadavku nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
CHCI BÝT INFORMOVÁN O NOVINKÁCH, PRODUKTECH A SLUŽBÁCH PROSTŘEDNICTVÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
Captcha:

Další školení

  Nenalezeny žádné záznamy.

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

 • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

  10. 7. 2017

LinkedIn

 • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

  Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.