Školení sociálních médií

Digitální networking na LinkedIn

Digitální networking na LinkedIn
 • Kdy: 7.10.2020 09:00 13:00
 • Kde: Lampárna coworking, Lidická 31, 150 00, Praha 5
 • Cena: 4 000 Kč (bez DPH)

LinkedIn už dávno není jen profesní síť určená pro nábor pracovníků. Nebojte se využít její potenciál naplno pro budování osobní i firemní značky nebo digitální networking. Probereme zapojení LinkedIn v komunikační strategii a zabrousíme do správy osobního i firemního profilu a poradíme, jak je využít pro komunikaci firmy.

Během čtyřhodinového workshopu účastníkům ukážeme, jak si optimalizovat osobní profil, vytvářet zajímavý obsah, definovat cílovou skupinu nebo budovat síť kontaktů. Jednoduše, jak s touto sociální sítí pracovat ve svůj prospěch nebo prospěch své firmy, a proměnit ji v další prodejní nástroj.

Co vše se dozvíte?

 • jak si vybudovat osobní digitální značku
 • jak tvořit a sdílet zajímavý obsah
 • jak na digitální networking
 • jak na firemní profil na LinkedIn
 • Jak oslovit nové zákazníky

Pro koho je kurz určen?

Workshop je vhodný pro všechny, kteří se chtějí naučit využívat LinkedIn jako efektivní nástroj pro budování osobní značky, firemní image nebo networking a prodej. Využijí ho všichni, kteří se pohybují v oblasti B2B.

Lektoři:

Jan Kyselý – expert na B2B a prodej na sociálních sítích. Pracoval v agenturách, starupech, velkých korporacích i neziskovkách. Pod značkou FUTURE SALES pomáhá B2B firmám využívat sociální sítě pro prodej. Je spoluautorem první knihy a social sellingu na českém trhu a vzdělávacího projektu Social Selling po Česku.

Kapacita: 15 osob
Uzávěrka přihlášek: 30. září 2020
Běžná cena: 4 000 Kč (bez DPH)

Cena pro druhého a dalšího účastníka: 3 200 Kč (bez DPH)*
Cena při účasti na dvou a více workshopech: 3 200 Kč (bez DPH)*

*Snížená cena workshopu se vztahuje vždy na druhý zakoupený workshop, nebo na druhého a dalšího účastníka. Slevu lze uplatnit pouze v rámci aktuální vypsané série workshopů (jaro/podzim). Pro účastníky workshopů platí všeobecné obchodní podmínky. Sazba DPH je 21 %.

Kontaktní formulář

:
:
:
:
:
CHCI BÝT KONTAKTOVÁN V SOUVISLOSTI S POŽADAVKEM VYPLNĚNÉHO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři a výlučně pro účely kontaktování mé osoby v souvislosti s požadavkem tohoto kontaktního formuláře. Souhlas je udělen do doby vyřízení tohoto požadavku nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
CHCI BÝT INFORMOVÁN O NOVINKÁCH, PRODUKTECH A SLUŽBÁCH PROSTŘEDNICTVÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
Captcha:

Další školení

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

 • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

  10. 7. 2017

LinkedIn

 • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

  Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.