Školení sociálních médií

Business Manager od A do Z: spravujte Facebook profesionálně

Business Manager od A do Z: spravujte Facebook profesionálně
 • Kdy: 23.10.2018 09:00 12:00
 • Kde: Klimentská 1443/50, 110 00 Nové Město
 • Cena: 3 600 Kč / 2 880 Kč / 2 700 Kč (bez DPH)

Chcete své stránky a ostatní firemní záležitosti na Facebooku spravovat profesionálně a mít o nich dobrý přehled? Přesně od toho je tu Business Manager. Pokud chcete proniknout do tajů všech jeho nastavení a výhod, a nebo chcete jen zjistit, zda se tento nástroj pro vaši firmu hodí, tento kurz je právě pro vás.

Business Manager od Facebooku je nástroj pro firmy, který umožňuje spravovat přístupy ke všem vašim stránkám, účtům, Pixelům a dalším záležitostem. Protože se ale jedná o poměrně robustní marketingový nástroj, který může pro mnohé vypadat až příliš složitě a nepřehledně, připravili jsme pro vás tento kurz, kde vám Business Manager představíme skrz naskrz.

Společně zde probereme nejen základy jako založení, nastavení a správu Business Manageru, ale i pokročilé funkce a nástroje, které Business Manager nabízí. Projdeme postupně veškeré nástroje, jejich účel a využití, abyste tak ve své firmě mohli z Business Manageru a tím i Facebooku vytěžit maximum.

Po absolvování tohoto kurzu budete vědět, jak s Business Managerem správně zacházet, jak v něm ošetřovat práva a přístupy, ale i jak využívat další užitečné nástroje v něm obsažené.

Co vše se dozvíte?

 • k čemu Business Manager slouží a proč vznikl
 • pro koho je Business Manager vhodný a pro koho už tolik ne
 • jak se zakládá, nastavuje a spravuje
 • jak v Business Manageru přidělovat přístupy
 • jak díky Business Manageru ošetřit spolupráce s agenturami či externisty
 • jak používat další nástroje a pokročilé funkce Business Manageru

Pro koho je kurz určen?

Kurz je vhodný jak pro ty, kteří již Business Manager mají založený, tak i pro ty, kteří s jeho založením ještě váhají a zvažují jeho přínosy. Pokud v práci s Business Managerem trochu plavete, tento kurz vám v tom udělá jasno a udělá z vás znalce, takže vás již žádná z nabídek nebo možností v Business Manageru nezaskočí.

Lektorka:

 • Klára Mouchová se správě sociálních sítí věnuje již přes 5 let. Soustředí se především na obsahovou stránku sociálních sítí a kampaně s ní související. Má zkušenosti s vedením profilů pro malé podniky či startupy, ale i korporace a akademickou sféru. Pracovala pro klienty jako je Kofola, Lindt Sprüngli, Nestlé, Philips Česká republika nebo SAZKA. Podílela se například na kampani pro Philips Sonicare, která získala cenu Effie 2015, nebo na kampani Milionové dárky pro SAZKAmobil, která zabodovala v soutěži WebTop100. Je také autorkou blogu Jaknasocky.cz, kde publikuje tipy, jak na správu sociálních sítí.

Kapacita: 10 osob

Uzávěrka přihlášek: 17. října 2018

 

Běžná cena: 3 600 Kč (bez DPH)

Cena pro druhého a dalšího účastníka: 2 700 Kč (bez DPH)*

Cena při účasti na dvou a více workshopech: 2 880 Kč (bez DPH)*

*Snížená cena workshopu se vztahuje vždy na druhý zakoupený workshop, nebo na druhého a dalšího účastníka. Slevu lze uplatnit pouze v rámci aktuální vypsané série workshopů (jaro/podzim). Pro účastníky workshopů platí všeobecné obchodní podmínky.

Kontaktní formulář

:
:
:
:
:
CHCI BÝT KONTAKTOVÁN V SOUVISLOSTI S POŽADAVKEM VYPLNĚNÉHO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři a výlučně pro účely kontaktování mé osoby v souvislosti s požadavkem tohoto kontaktního formuláře. Souhlas je udělen do doby vyřízení tohoto požadavku nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
CHCI BÝT INFORMOVÁN O NOVINKÁCH, PRODUKTECH A SLUŽBÁCH PROSTŘEDNICTVÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
Captcha:

Další školení

  Nenalezeny žádné záznamy.

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

 • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

  10. 7. 2017

LinkedIn

 • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

  Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.