Monitoring

Monitoring a analýzy pro Evropský parlament

Monitoring a analýzy pro Evropský parlament
Díky spolupráci s NEWTON Media má Informační kancelář Evropského parlamentu vždy aktuální přehled o mediálním dění

„Denní monitoring médií, který pro Informační kancelář Evropského parlamentu připravuje analytický tým NEWTON Media, je významnou součástí naší každodenní práce.”

Iva Laňová, tisková mluvčí Evropského parlamentu v České republice

Každý den již po dobu pěti let poskytuje naše společnost Informační kanceláři Evropského parlamentu ranní mediální přehled, mapující pokrytí parlamentu v polských a českých médiích. Kromě Informační kanceláře Evropského parlamentu tyto přehledy využívají také jeho jednotliví členové.

Mediální analýzy NEWTON Media pokrývají televizní, rozhlasové, tištěné i online zdroje a jejich výsledky jsou zpracovány do souhrnných reportů ze čtyř samostatných oblastí, kterými jsou:

  • přehled mediálního pokrytí Evropského parlamentu;
  • přehled zpráv o jednotlivých členech Evropského parlamentu;
  • přehled všeobecného mediálního pokrytí Evropské unie;
  • přehled specifických geopolitických témat pro Českou republiku a Polsko.

Reporty jsou zasílány každé ráno v 8:30 světového času. Jsou zpracovány tak, aby poskytli zaneprázdněnému příjemci okamžitý přehled o klíčových událostech, názorech, osobnostech a formujících se tématech, které ovlivňují mediální, politickou a ekonomickou agendu.

Tým našich pracovníků vyvinul propracovanou strategii, která umožňuje pochopit složitost struktury Evropské unie a poskytuje orientaci v evropských záležitostech i navzdory jejich široké rozmanitosti.

Pomocí tohoto nástroje pak naši analytici vyhledávají v rozsáhlém množství mediálního obsahu o Evropském parlamentu pouze relevantní informace. Ty jsou pro Informační kancelář EP zestručněny do zakázkového reportu, který zahrnuje jen ty informace, kterou jsou pro její denní pracovní agendu nezbytné.

Naše služby se snažíme stále zlepšovat. Každých šest měsíců se proto náš analytický tým schází s představiteli Informační kanceláře EP s cílem získat zpětnou vazbu, abychom své služby mohli i nadále poskytovat v nejlepší možné kvalitě.

V dubnu 2015 podepsala společnost NEWTON Media novou smlouvu s EP na další čtyři roky. Ta nejenže navazuje na dosavadní společné partnerství, ale rozšiřuje navíc i obsah poskytovaných služeb.

Chcete-li se dozvědět více o spolupráci NEWTON Media a Evropského parlamentu nebo vás zajímá, jakým způsobem bychom vám mohli být prospěšní, neváhejte nás kontaktovat.

 

„Výše uvedené informace jsou sdělením dodavatele a nepředstavují oficiální stanovisko Evropského parlamentu.“


Kontaktní formulář

:
:
:
:
:
Zaškrtnutím tlačítka adresát uděluje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu uvedeném v kontaktním formuláři dalšího zpracování pro marketingové účely poskytovatele, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, nabízených výrobcích a dalších aktivitách, včetně užití těchto údajů ve sdělovacích prostředcích a na webových stránkách poskytovatele.
Zaškrtnutím tlačítka adresát uděluje souhlas se zasíláním obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů, v platném znění, a to na dobu do odvolání souhlasu, maximálně však na dobu 5ti let.
Captcha:

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

    10. 7. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.