Monitoring

Monitoring a analýzy pro Evropský parlament

Monitoring a analýzy pro Evropský parlament
Díky spolupráci s NEWTON Media má Informační kancelář Evropského parlamentu vždy aktuální přehled o mediálním dění

„Denní monitoring médií, který pro Informační kancelář Evropského parlamentu připravuje analytický tým NEWTON Media, je významnou součástí naší každodenní práce.”

Iva Laňová, tisková mluvčí Evropského parlamentu v České republice

Každý den již po dobu pěti let poskytuje naše společnost Informační kanceláři Evropského parlamentu ranní mediální přehled, mapující pokrytí parlamentu v polských a českých médiích. Kromě Informační kanceláře Evropského parlamentu tyto přehledy využívají také jeho jednotliví členové.

Mediální analýzy NEWTON Media pokrývají televizní, rozhlasové, tištěné i online zdroje a jejich výsledky jsou zpracovány do souhrnných reportů ze čtyř samostatných oblastí, kterými jsou:

  • přehled mediálního pokrytí Evropského parlamentu;
  • přehled zpráv o jednotlivých členech Evropského parlamentu;
  • přehled všeobecného mediálního pokrytí Evropské unie;
  • přehled specifických geopolitických témat pro Českou republiku a Polsko.

Reporty jsou zasílány každé ráno v 8:30 světového času. Jsou zpracovány tak, aby poskytli zaneprázdněnému příjemci okamžitý přehled o klíčových událostech, názorech, osobnostech a formujících se tématech, které ovlivňují mediální, politickou a ekonomickou agendu.

Tým našich pracovníků vyvinul propracovanou strategii, která umožňuje pochopit složitost struktury Evropské unie a poskytuje orientaci v evropských záležitostech i navzdory jejich široké rozmanitosti.

Pomocí tohoto nástroje pak naši analytici vyhledávají v rozsáhlém množství mediálního obsahu o Evropském parlamentu pouze relevantní informace. Ty jsou pro Informační kancelář EP zestručněny do zakázkového reportu, který zahrnuje jen ty informace, kterou jsou pro její denní pracovní agendu nezbytné.

Naše služby se snažíme stále zlepšovat. Každých šest měsíců se proto náš analytický tým schází s představiteli Informační kanceláře EP s cílem získat zpětnou vazbu, abychom své služby mohli i nadále poskytovat v nejlepší možné kvalitě.

V dubnu 2015 podepsala společnost NEWTON Media novou smlouvu s EP na další čtyři roky. Ta nejenže navazuje na dosavadní společné partnerství, ale rozšiřuje navíc i obsah poskytovaných služeb.

Chcete-li se dozvědět více o spolupráci NEWTON Media a Evropského parlamentu nebo vás zajímá, jakým způsobem bychom vám mohli být prospěšní, neváhejte nás kontaktovat.

 

„Výše uvedené informace jsou sdělením dodavatele a nepředstavují oficiální stanovisko Evropského parlamentu.“


Kontaktní formulář

:
:
:
:
:
CHCI BÝT KONTAKTOVÁN V SOUVISLOSTI S POŽADAVKEM VYPLNĚNÉHO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři a výlučně pro účely kontaktování mé osoby v souvislosti s požadavkem tohoto kontaktního formuláře. Souhlas je udělen do doby vyřízení tohoto požadavku nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
CHCI BÝT INFORMOVÁN O NOVINKÁCH, PRODUKTECH A SLUŽBÁCH PROSTŘEDNICTVÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
Captcha:

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

    10. 7. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.