Analýzy

Analýza sociálních médií

Získáte přehled o tom, jak se o vaší značce, produktech, konkurentech či klíčových tématech vašeho byznysu či oboru diskutuje na sociálních sítích, blozích a diskuzních fórech.

Zjistěte, jak si na sociálních sítích vede vaše značka, produkt či konkurence

Ať už na sociálních sítích sami komunikujete, nebo se vaše mediální aktivity ubírají jiným směrem, analýza sociálních médií pro vás v obou případech bude zdrojem cenných poznatků. Získáte přehled o názorech, postojích a emocích lidí ve vztahu k vaší značce, jak se projevují v každodenní mezilidské komunikaci. O vaší společnosti, produktech, službách či zkušenostech klientů se totiž na sítích může diskutovat, i když sami žádný účet nevlastníte. Navíc někdo z vašich konkurentů dost možná intenzívně využívá social media marketing - a bude pro vás být užitečné vědět, s jakými výsledky. A pokud naopak na sociálních sítích aktivně komunikujete, o to významnější pro vás budou poznatky o efektivitě vašich kampaní a mediálních kroků. Sociální sítě jsou vyhodnocovány profesionálními analytiky z našeho týmu, jejichž výstupy přinesou odpovědi na řadu otázek, jež si kladete.

Objednat službu

Výhody Analýzy sociálních sítí od NEWTON Media

 • Individuální přístup a časová flexibilita plně přizpůsobená potřebám klienta
 • Precizní zpracování výstupu zkušeným analytickým týmem s využitím moderních analytických postupů
 • Špičková kvalita dle přísných standardů mezinárodního profesionálního sdružení AMEC, jehož je společnost NEWTON Media členem

Otázky, na které vám pomůže odpovědět Analýza sociálních sítí NEWTON Media

Sociální sítě vyjadřují a současně ovlivňují názory jak vašich zákazníků, tak médií. Spoluvytvářejí veřejný i mediální obraz a posouvají sledovaná témata zcela novými a často těžko předvídatelnými směry. Jejich analýza může vrhnout nové světlo na výsledky mediální analýzy, nabídnout nečekané souvislosti, odhalit nové trendy, příležitosti, rizika. Pomůže vám zodpovědět například otázky z těchto tematických okruhů:

Úspěšnost komunikace na sociálních sítích

Na kterých sociálních sítích a jak efektivně komunikujete? Na jaký zveřejněný obsah reagují fanoušci?

Vztah uživatelů ke značce, produktům, službám

Jakou odezvu mezi spotřebiteli má váš výrobek, značka, prodejna či vaše kampaň? Nový reklamní spot? Co se jim líbí a co jim vadí? Jaké zkušenosti si vzájemně sdílejí?

Komunikace konkurenčních společností

Jak si vedou na sociálních sítích vaši konkurenti? Jaký ohlas získávají jejich výrobky a služby? Jak jste na to při vzájemném srovnání?

Klíčová témata na sociálních sítích

Jak se vyvíjí téma podstatné pro vaše podnikání? Třeba téma, které pro vaši firmu představuje riziko či naopak příležitost? Kde, jak často a v jakých souvislostech je zmiňována vaše firma, značka a vámi sledované téma?

Role influencerů

Kdo jsou nejaktivnější a nejvlivnější diskutéři? Kdo jsou zastánci či odpůrci Převažuje mezi nimi shoda nebo rozpory?

Vývoj tématu na sociálních sítích a v médiích

„Přelévá se“ téma vašeho zájmu mezi médii a sociálními sítěmi? Prochází jimi současně? A s jakými odlišnostmi?

Monitorované zdroje

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Instagram
 • YouTube
 • diskusní fóra
 • blogy
 • komentáře pod články
 • uživatelské recenze


Kontaktní formulář

:
:
:
:
:
CHCI BÝT KONTAKTOVÁN V SOUVISLOSTI S POŽADAVKEM VYPLNĚNÉHO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři a výlučně pro účely kontaktování mé osoby v souvislosti s požadavkem tohoto kontaktního formuláře. Souhlas je udělen do doby vyřízení tohoto požadavku nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
CHCI BÝT INFORMOVÁN O NOVINKÁCH, PRODUKTECH A SLUŽBÁCH PROSTŘEDNICTVÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
Captcha:

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

 • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

  10. 7. 2017

LinkedIn

 • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

  Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.