Petr Zahradník, ekonom bruselské kanceláře společnosti ČEZ, a. s.

Petr Zahradník, ekonom bruselské kanceláře společnosti ČEZ, a. s.

Jako ekonomický analytik jsem byl na práci s informacemi bytostně závislý. Díky společnostem typu NEWTON Media jsem nemusel ztrácet čas a energii hledáním.

Dvacet let jsem byl ekonomickým analytikem ve finančním sektoru a na práci s informacemi jsem byl bytostně závislý. Nejenom na práci s informacemi, které jsem analyzoval a následně zveřejňoval, ale i na vnímání toho, co a jak analyzovala a zveřejňovala konkurence.

V době mého začátku se mail používal maximálně k přenosu informací v rámci kanceláře a internetové stránky měla zřetelná menšina společností. Nejrychlejším médiem byl fax nebo messenger. Za těchto dvacet let se práce s informacemi neuvěřitelně kvalitativně proměnila; vznikla zcela nová média, nové vrstvy a způsoby nakládání s informacemi, včetně nároků na zpětnou vazbu. Dnes se díky společnostem typu NEWTON Media a jejich strukturovaným produktům můžeme dozvědět, kdo, kdy a s jakou frekvencí se na dané téma vyjadřuje; jaká témata jsou vůbec nejvíce akcentována v mediálním prostředí, ale též díky jejich vlastnímu pečlivému pozorování a analýze se dozvíme mnohé o aktuálních mediálních trendech.

Práce s informacemi se nejen kvalitativně změnila, ale rozsah informací nabyl gigantických kvantitativních rozměrů, v nichž se člověk může snadno ztratit. Aby se dostal k těm, které opravdu potřebuje, a neztrácel přitom čas a energii, i k tomu jsou zde společnosti, které s nimi umějí profesionálně nakládat. A i proto velmi oceňuji a vítám, že jsou a fungují.

Petr Zahradník, ekonom bruselské kanceláře společnosti ČEZ, a. s.

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

    10. 7. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.