NEWTON MEDIA zásadně inovuje portfolio služeb. Ojedinělý model podnikání v oboru. Nová firemní identita odráží změnu

NEWTON MEDIA zásadně inovuje portfolio služeb. Ojedinělý model podnikání v oboru. Nová firemní identita odráží změnu
20. 10. 2014

Lídr na trhu mediálního monitoringu a analýz, česká společnost NEWTON Media, a.s. mění svou tvář. Hlavním impulzem pro rebranding je zásadní rozšíření služeb, které se odehrává souběžně s blížícím se dvacátým výročím firmy na trhu. „Výročí, které nás čeká v příštím roce, oslavíme nejen novým vizuálním stylem. Zásadním způsobem totiž rozšiřujeme nabídku služeb klientům,“ říká Petra Mašínová, globální CEO NEWTON Media group.

V reakci na nárůst množství dat, nové výzvy digitalizovaného a globalizovaného trhu a potřeby klientů se společnost NEWTON Media rozhodla rozšířit produktové portfolio o služby s přidanou hodnotou. Sem nově spadá strategické poradenství a doporučení i samotná jejich realizace. Cílem je nabídnout celé spektrum služeb, které podporují konkurenceschopnost klientů. Nabídka komplexního produktového portfolia by především měla zákazníkům pomoci přijímat v jejich byznysu správná rozhodnutí, opírající se o kvalitně zpracovaná a správně interpretovaná data nejen z médií. „‚Nový kabát‘ je symbolem našeho rozhodnutí uchopit změněnou tržní realitu jako výzvu. Stavíme přitom na pevných základech, které NEWTON za 20 let vybudoval. Nechceme už jen data monitorovat. To v dnešní době nestačí. Digitální data z médií a řady dalších zdrojů, jejich kombinace a analytické zpracování představují obrovskou příležitost. Vydáváme se novou cestou, na níž nabízíme komplexní služby šité na míru,“ dodává Petra Mašínová.

NEWTON tedy poskytuje ucelený logický řetězec služeb: monitoring – analýza – doporučení – realizace. Tento model je v tuzemském prostředí ojedinělý. Nové logo, navrhnuté českou kreativní firmou Dynamo Design, v sobě odráží všechny tyto změny. Vystihuje podstatu komplexnosti služeb a osobního přístupu ke klientům. Reflektuje individuální řešení na míru každému klientovi, inovaci, technologie a v neposlední řadě odbornost a profesionalitu firemního týmu NEWTON Media. Do „nového kabátu“ se oděla i webová stránka www.NEWTONmedia.cz a profily na sociálních sítích Facebook, Twitter a LinkedIN.

Další novinky

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

    10. 7. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.