Vedení společnosti

Vedení společnosti

Petr Herian

Petr Herian

Global Chief Executive Officer and Chairman of the Board

Petr Herian, globální CEO a předseda představenstva NEWTON Media, a. s., je absolventem Fakulty strojní na ČVUT, obor přístrojová a regulační technika. V roce 1995 založil společnost NEWTON Media, a. s., (dříve NEWTON I. T.), v níž do roku 2007 zastával pozici ředitele a jednatele. V roce 2008 založil společnost NEWTON Technologies, a.s., která se ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci zaměřuje na systémy rozpoznávání hlasu. Petr Herian se opakovaně stal finalistou soutěže Manažer roku, je členem Manažerského klubu při České manažerské asociaci a mezinárodní organizace FIBEP - Fédération Internationale des Bureaux d'Extraits de Presse. Je spoluautorem unikátního patentovaného systému na zpracovávání informací (1995) a též spoluautorem knižní publikace 10 let v českých médiích (Portál 2005).

Petr Herian dlouhodobě podporuje řadu dobročinných projektů. Pomáhá například nadaci Naše dítě, projektu Pomozte dětem, Centru Paraple, Informačnímu centru neziskových organizací a dalším.

_MG_2739a.jpg

Věra Lhotská

Chief Executive Officer

Věra Lhotská zastává ve společnosti NEWTON Media, a. s., pozici CEO pro Českou republiku. Přední česká expertka na mediální výzkumy Věra Lhotská pracovala 14 let pro mediální dům Economia v pozicích ředitelky marketingu a ředitelky komunikace a výzkumu. Dlouhodobě působí na českém mediálním trhu, například jako vedoucí Sekce výzkumu a analýz trhu Unie vydavatelů.

_MG_2563a.jpg

Vít Kadlec

Chief Operation Officer

Vít Kadlec zastává v NEWTON Media pozici COO. Do týmu NEWTON Media nastoupil po osmiletém působení v české mediální skupině MAFRA, a. s. V letech 2003–2005 byl zodpovědný za zavedení pobočky NEWTON Media v Polsku. V následujících 10 letech zastával manažerské pozice v NEWTON Media a v jeho sesterské společnosti NEWTON Technologies, kde se soustředil na rozvoj obchodních aktivit na polském trhu.

_MG_2739a.jpg

Aleš Kubík

Chief Information Officer

Aleš Kubík, CIO ve společnosti NEWTON Media, působil před svým příchodem jako CIO Sberbank v ČR a Head of IT Development v české Raiffeisenbank. Má bohaté zkušenosti s řízením velkých transformačních IT projektů a budováním vývojových i celých IT týmů. Manažerské zkušenosti získal kromě bank v dodavatelských softwarových firmách (Logos, Ness, BSC) a krátce působil i jako konzultant a COO technologického inkubátoru. Na začátku kariéry se věnoval vědeckému výzkumu v oblasti aplikované umělé inteligence, přednáškové a publikační tvorbě.

Zuzana Herianová

Zuzana Herianová

Chief Financial Officer

Zuzana Herianová je CFO ve společnosti NEWTON Media group. Na tuto pozici nastoupila po šestileté zkušenosti ve firmě Dresser Czech Republic (Wayne, A GE Energy Business), kde působila jako finanční manažerka a prokuristka. S firemními financemi má bohaté zkušenosti i ze svých předchozích zaměstnání. V letech 2002 až 2008 byla zodpovědná za finance ve společnosti A. M. I. - Analytical Medical Instruments, s. r. o., v letech 1994 až 2000 pracovala jako finanční manažerka a prokuristka ve společnosti Semont, s. r. o.

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

    10. 7. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.