Sociální média v aplikaci NewtonOne – objevte další galaxii mediálního vesmíru!

Sociální média v aplikaci NewtonOne – objevte další galaxii mediálního vesmíru!
11. 9. 2019

V roce 2020 bude na světě každý člověk produkovat přibližně 1,75 MB online dat za vteřinu. Jen v Česku sociální sítě denně využívá 5,7 milionu lidí. Abyste mohli snadno sledovat svou značku nebo instituci v sociálních médiích, přicházíme s novým rozšířením aplikace NewtonOne. Objevte nový modul pro monitoring sociálních médií. Facebook, Twitter, Youtube, Instagram, blogy a fóra – vše na jednom místě s dalšími užitečnými funkcemi a možností sledovat i klasická média (TV, rozhlas, tisk, internet).

Stejně snadno, jako jste s aplikací NewtonOne zvyklí monitorovat klasická média a sledovat svůj mediální obraz a témata, můžete nyní i lépe prozkoumat svět sociálních médií, dění na blozích a diskuzních fórech, hlídat komentáře ke článkům na zpravodajských serverech nebo uživatelské recenze Google a Heureka a další online komunikaci. Jednoduše získáte přehled o komunikaci vašich cílových skupin a široké veřejnosti v sociálních médiích. Sledujte také komunikaci konkurence a zjistěte, jakou image má vaše značka na sociálních sítích.

Podívejte se na video o sociálních médiích v aplikaci NewtonOne:

socky_video_obr_750.png

Co přináší monitoring sociálních médií v NewtonOne?

S pomocí nového modulu sociálních médií v aplikaci NewtonOne vám už neunikne žádná zmínka o vaší značce nebo instituci v online prostředí. V aplikaci tak máte nově příležitost zjistit, jak se vaše komunikace přelévá z tradičních médií do těch sociálních a naopak. Najdete snadněji influencery, kteří o vás mluví, nebo lépe identifikujete brand hatery, kteří vás v diskuzích poškozují. Můžete si pohlídat aktivity konkurence, ale i názory a hodnocení zákazníků na vaše a konkurenční produkty.

 Nový modul nabídne také spousty užitečných funkcí:

 • intuitivní vyhledání podle klíčových slov, názvu článku/příspěvku nebo podle URL
 • snadný monitoring vašeho obsahu v sociálních médiích
 • vizualizace mediálních dat a užitečné interaktivní grafy
 • označování důležitých zmínek a kategorizace zmínek do analytických složek
 • automatická identifikace sentimentu zmínky (sentiment zmínek můžete snadno editovat)
 • údaje o počtu lajků, reakcí, komentářů a sdílení v detailu každé zmínky
 • exporty zmínek v praktických formátech (Html, e-mail, Excel, PDF, Word a další)

SoN1_obrazovka_750.png

 

Díky modulu sociálních médií získáte v jedné aplikaci kompletní mediální data pro vyhodnocení vaší komunikace. Udělejte si jasnější a komplexnější představu o mediální komunikaci vaší značky nebo názorech veřejnosti. Analyzujte komunikaci na sociálních sítích a propojte ji s děním v klasických médiích. Pohlídejte si negativní zmínky a reagujte na kritické komentáře, jakmile se objeví. Modul sociálních médií v aplikaci NewtonOne vám také pomůže sledovat názory vašich klientů nebo veřejnosti, i když sami nejste na sociálních sítích příliš aktivní. Modul sociálních médií v NewtonOne vám přinese další informace pro váš byznys a data-driven rozhodování.

Jak začít a jak to funguje?

Je to snadné. Nastavíme vám monitoring sociálních médií na základě relevantních klíčových slov, které s vámi vyladí náš analytik. V přehledu témat vidíte v reálném čase všechny příspěvky, které odpovídají vyhledávacímu dotazu. Dále si můžete pro jednotlivá témata zobrazit přehled publicity s grafy nebo rovnou přejít do detailu konkrétního příspěvku.

S příspěvky je také možné pracovat a analyzovat je dle vašich individuálních potřeb. Ve zmínkách lze snadno vyhledávat a filtrovat podle různých kritérií, jakými jsou autor, zdroj, typ sociální sítě, název nebo URL příspěvku apod., nebo příspěvky třídit do složek a hromadně exportovat. Jedním kliknutím můžete editovat tonalitu a vyhodnocovat vaši image v sociálních médiích. Díky nastavení newsmailů budete o všem vědět včas. S přehledným nastavením exportních šablon můžete data exportovat a podrobněji analyzovat.

Modul sociálních médií v aplikaci NewtonOne jsme pro vás vyvinuli ve spolupráci se společností SentiOne. Chcete si vyzkoušet monitoring sociálních médií přímo v aplikaci NewtonOne? Kontaktujte nás na kampan@newtonmedia.cz a požádejte si o zkušebním přístup.

Další novinky

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

 • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

  10. 7. 2017

LinkedIn

 • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

  Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.