Sbalte si mediální vesmír na cesty! Letní novinky a vychytávky aplikace NewtonOne

Sbalte si mediální vesmír na cesty! Letní novinky a vychytávky aplikace NewtonOne
2. 7. 2019

Před létem jsme v NEWTONu hodně dřeli a připravili jsme na cestu do světa balíček užitečných novinek. Mobilní a webová aplikace NewtonOne má teď nové schopnosti, které vám pomůžou efektivněji pracovat s mediálními daty. Aplikace NewtonOne se teď ještě více přizpůsobí vašim požadavkům. Podívejme se na všechny nové dovednosti aplikace zblízka.

Naši mobilní aplikaci NewtonOne, která spatřila světlo světa v srpnu minulého roku, si klienti pochvalují. Rozhodli jsme se vyslyšet jejich přání a rozšířili jsme ji nově o komplexní mediální archiv a další užitečné funkce.

Aktualizovaná mobilní aplikace nově umožní procházet kompletní mediální archiv Newtonu od roku 1996, nastavit si vlastní alerty na zmínky v médiích nebo filtrovat dotazy pomoci intuitivních filtrů. Procházejte mediální vesmír televizí, rozhlasu, tištěného tisku a internetu pohodlně ze svého mobilu.

Nejúplnější mediální archiv do kapsy

Mediální archiv od NEWTONu je nejrozsáhlejším mediálním archivem ve střední Evropě. Nyní ho všichni naši klienti naleznou snadno v mobilní aplikaci NewtonOne. K možnosti procházení mediálního monitoringu přímo z mobilu jsme nově přidali další užitečné funkce. Podívejte se na krátké video, co nového naše aplikace umí.

VIDEOmobapp.png

 1. Komplexní mediální archiv, který snadno prohledáváte z mobilního telefonu. Vyhledávejte v českých a slovenských médiích. Mediální archiv televizí, rozhlasu, tisku a internetu v jedné aplikaci.

 2. Sledování vlastních dotazů. Aplikace vám automaticky zašle notifikaci v mobilu, když se v médiích objeví nová zmínka na váš dotaz. Můžete si sami nastavit vlastní monitoring médií a notifikace si pak kdykoli snadno ztišit.

 3. Intuitivní filtry, s jejichž pomocí můžete snadno vyhledávat výrazy, které vás zajímají. Filtrujte mediální výstupy podle data, typu média, zdroje, autora, pořadu a dalších kritérií. Svůj zadaný dotaz si můžete také uložit na později.

 4. Přetažení položky (tzv. swajpnutí) zobrazí užitečné funkce jako například uložení zprávy na později nebo její odstranění a další. 

Vše, co provedete v mobilní aplikaci, se navíc synchronizuje s desktopovou verzí N1 a naopak. V kanceláři pak víte, které mediální výstupy jste už přečetli nebo třeba uložené články na později. Když například ve webové aplikaci NewtonOne zapnete sledování dotazu, automaticky dostáváte také notifikace do mobilu.

Novinky webové aplikace NEWTON Media

Který z expertů mediální komunikace by neznal mediální archiv NEWTONu? Bez nejrozsáhlejšího mediálního archivu ve střední Evropě by se neobešli novináři, firmy, státní zpráva, tiskoví mluvčí ani neziskovky. Podívejte se, jakými novými funkcemi jsme nabili náš mediální archiv ve webové aplikaci NewtonOne.

screenshot archiv.jpg

 1. Vizualizace mediálních dat a nové interaktivní grafy vám pomohou s rychlou orientací v mediálních datech. Na první pohled vidíte vývoj mediálních výstupů v čase, kdo a kde o vás a vašich tématech nejvíce referuje, ale také další metadata jako například AVE nebo GRP, díky kterým můžete lépe vyhodnotit efektivitu vašich mediálních kampaní.

 2. Přidání sledovaného dotazu je snadné. V rozšířeném vyhledávání si nyní uložíte jakýkoliv dotaz. Přehled sledovaných dotazů pak vidíte v levém menu a můžete je kdykoli editovat. Odběratelé mediálního monitoringu a archivu Newton Media si navíc mohou mediální výstupy z archivu přenášet do svého monitoringu médií. Stačí v archivu označit zprávy, které chcete vložit do svého monitoringu a je to.

 3. Lepší kategorizace zdrojů, díky které můžete výsledky filtrovat nejen podle typu média, ale také podle oboru a tematického zaměření média.

 4. Filtrace PR článků vám snadno umožní vyhledat PR články nebo je z vyhledávání vyřadit.

 5. Scany titulních stran a pozice na stránce pomůžou lépe odhadnout potenciální dosah článku. U každého článku máte k dispozici nejen náhled titulní strany, ale také vyznačenou pozici článku na dané stránce titulu.

 6. Personalizace newsmailů s monitoringem je nyní také snazší. Přímo v editaci účtu si nyní může každý uživatel sám nastavit a personalizovat formát zasílaných newsmailů s monitoringem. Editujte jednoduše předmět i obsah e-mailu, vkládejte do těla obrázky, linky a další.

 7. Automatické překlady do desítek světových jazyků vám ulehčí reporting monitoringu vašim zahraničním centrálám.

Kompletní přehled nových vychytávek v aplikaci NewtonOne, mediálním vesmíru v jedné aplikaci, naleznete v podrobném tutoriálu.

Zaujaly vás naše novinky a chcete si vyzkoušet naši mobilní aplikaci nebo prozkoumat náš mediální archiv? Napište na kampan@newtonmedia.cz a my vám zašleme testovací přístupy.

Stáhněte si svůj mediální vesmír do kapsy:
Android
iOS

Kontaktní formulář

:
:
:
:
:
CHCI BÝT KONTAKTOVÁN V SOUVISLOSTI S POŽADAVKEM VYPLNĚNÉHO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři a výlučně pro účely kontaktování mé osoby v souvislosti s požadavkem tohoto kontaktního formuláře. Souhlas je udělen do doby vyřízení tohoto požadavku nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
CHCI BÝT INFORMOVÁN O NOVINKÁCH, PRODUKTECH A SLUŽBÁCH PROSTŘEDNICTVÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
Captcha:

Další novinky

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

 • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

  10. 7. 2017

LinkedIn

 • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

  Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.