S experty měření mediální komunikace na jedné lodi

S experty měření mediální komunikace na jedné lodi
22. 1. 2019

Praha se stane v květnu první metropolí východní a střední Evropy, která bude hostit AMEC Global Summit, největší světový summit o měření mediální komunikace. Jako dlouholetí členové organizace AMEC a lídři na trhu media intelligence služeb ve střední a jižní Evropě, máme čest hostit nejprestižnější globální konferenci oboru jako její hlavní partner. Ukažme světu, jak vypadá budoucnost media intelligence služeb v samotném srdci Evropy.

AMEC Global Summitu se každý rok účastní známé persony z oboru PR, marketingu a mediální komunikace, které zodpovídají za korporátní komunikaci největších firem a organizací na světě. Letošní jedenáctý ročník konference s podtitulem „DATA: Analytics, Algorithms & Augmentation“ se poprvé v historii, po metropolích jakými jsou Londýn, Amsterdam, Bangkok, Madrid nebo Barcelona, uskuteční také v Praze.

1. AMEC Global Summit Barcelona 2018.jpg

 

NEWTON Media jako hlavní partner celé akce bude při tom. V květnu představíme světovým expertům komunikace nejen současnost mediálního monitoringu a analýz médií ve střední a jižní Evropě, ale také vizi a budoucnost rychle se měnícího oboru media intelligence služeb. Ten čím dál více proměňuje postupující automatizace, machine learning a umělá inteligence.

„Špičkám oboru media intelligence ukážeme, že Praha je metropolí, ve které vznikají skvělé nápady a nástroje pro měření komunikace a práci s mediálními daty,“ říká Petr Herian, Global CEO NEWTON Media a doplňuje: „Téměř čtvrtstoletí tvoříme v regionu budoucnost mediálního monitoringu a analýz mediální komunikace. Jako hlavnímu partnerovi AMEC Global Summitu je nám ctí na konferenci reprezentovat nejen Českou republiku, ale také celý region střední a jižní Evropy.“

Zjistěte více o akci, která se bude konat od 21. do 23. května v Praze, na webu AMEC Global Summitu. Sledujte naše sociální média a neutečou Vám žádné aktuality z příprav a samotné konference:

Facebook NEWTON Media CZ → www.facebook.com/newtonmediacz
Facebook NEWTON Media Global → www.facebook.com/NewtonMediaGlobal
Twitter NEWTON Media CZ → www.twitter.com/NewtonMediaCZ
Twitter NEWTON Media GLOBAL → www.twitter.com/NewtonMediaENG

2. AMEC Global Summit Barcelona 2018.jpg

Další novinky

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

    10. 7. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.