Našlapaný monitoring médií s novými grafy a filtrací PR článků

Našlapaný monitoring médií s novými grafy a filtrací PR článků
15. 5. 2019

Aplikaci NewtonOne neustále zdokonalujeme, abychom vám ušetřili čas při práci s mediálními daty. Čerstvou novinkou v aplikaci jsou interaktivní grafy a možnost filtrace PR článků. Automatizované grafy v aplikaci vám nenahradí komplexní mediální analýzu z pera zkušených analytiků, ale rozhodně pomohou základnímu pochopení vaší medializace a orientaci v monitoringu.

Nebudeme vás opíjet rohlíkem. Automatické grafy v aplikaci nejsou mediální analýzou a jistě vám nepřinesou hloubkový a komplexní insight do vaší mediální a PR komunikace.

Expertům mediální komunikace přinášejí ale nové grafy v aplikaci NewtonOne rychlý základní přehled o medializaci jejich firmy nebo instituce. Přehledové grafy expertům slouží také jako inspirace pro další zkoumání jejich mediální komunikace, tedy jako inspirace pro další mediální analýzu s pomocí zkušených mediálních analytiků.

Video N1 grafy.png

Nové grafy v aplikaci a jejich funkce

Podívejte se na základní přehled nových grafů a jak s nimi pracovat. Každý graf navíc nabízí stručnou anotaci, kterou můžete snadno překopírovat do vašich prezentací.

Vývoj témat v čase a hlavní témata

new graf vyvoj v case.png

 

Vývoj témat v čase je základní graf, díky kterému můžete srovnat v čase vlastní medializaci například s medializací vaší konkurence. Sledovat a srovnávat můžete vývoj medializace neomezeného počtu jednotlivých témat z vašeho monitoringu. Kliknutím na jednotlivé aktivní body grafu pak zobrazíte konkrétní články.

Graf TOP témat vám ukáže, která témata vašeho monitoringu médií byla v médiích nejvíce exponovaná.

TOP temata.png

Graf mediatypů a TOP vydavatelů

Dalšími grafy, které pomáhají expertům komunikace se orientovat v jejich medializaci je graf mediatypů a graf TOP vydavatelů. Na první pohled tak vidíte strukturu vaší medializace a na které mediální vydavatele se ve vaší PR komunikaci zaměřit.

Screen nový.jpg

Nejvýznamnější zdroje a autoři

Nové grafy v aplikaci NewtonOne vám umožní také rychle identifikovat relevantní média vaší PR komunikace a zároveň významné autory a influencery.

TOP zdroje.png

TOP autoři.png

Oblíbené AVE na jedno kliknutí

Navzdory kritice AVE je tento ukazatel stále intenzivně využíván PR agenturami a požadován jejich klienty. Proto jsme na AVE mysleli také v našich grafech, ve kterých naleznete a srovnáte hodnotu AVE v čase nebo podle témat.

AVE v čase.png

AVE podle témat.png

Možnost filtrace PR článků

Další novou funkcí v aplikaci NewtonOne, kterou ocení všichni experti mediální komunikace, je možnost filtrace PR článků v monitoringu médií. Snadno tak v tištěných médiích oddělíte placenou inzerci od redakčních článků. Díky tomu například lépe vyhodnotíte KPI komunikace vaší firmy nebo instituce.

PR clanky.png

 

Zaujaly vás nové funkce v aplikaci NewtonOne a chcete si je vyzkoušet? Napište nám na obchodni@newtonmedia.cz a zažádejte si o testovací přístup.

Zajímáte se o média a komunikaci? Sledujte naše sociální média ►

Další novinky

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

    10. 7. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.