Mediální analýza NEWTON Media je opět v nejužším výběru cen AMEC Awards

Mediální analýza NEWTON Media je opět v nejužším výběru cen AMEC Awards
17. 5. 2019

Společnost NEWTON Media je letos opět v nejužším výběru cen Amec Awards. Ty se budou udílet v rámci Amec Global Summitu 2019 už za několik dní v Praze. Newton může v tomto roce navázat na tři zlatá ocenění z předchozích ročníků, a to díky nominaci analýzy mediálního obrazu schizofrenie v českých médiích.

Čtvrté prvenství v řadě může společnost NEWTON Media získat analýzou, která mapovala mediální obraz schizofrenie v českých tradičních a sociálních médiích. Analýza vznikla jako součást osvětového projektu s názvem 100 tisíc neviditelných. Projekt měl za cíl šířit povědomí o možnostech léčby a vyvrátit časté mýty o schizofrenii.

„Jsem pyšný na práci našich analytiků, kteří se opět dostali na shortlist Amec Awards. Je to pro nás důkaz, že práci děláme dobře a řadíme se v oboru ke světové elitě," komentuje nominaci Petr Herian, globální CEO NEWTON Media.

Ceny AMEC Awards se udílejí mezinárodním agenturám a institucím za nejzajímavější mediální analýzy. Pravidelně jsou předávány na slavnostním galavečeru, který je součástí AMEC Global Summitu.

Summit bude hostit poprvé v historii také Praha, a to ve dnech 21. až 23. května. Konference se zúčastní světové špičky z oblasti mediální a marketingové komunikace. Hosté summitu se tak mohou seznámit se současnými trendy a inovacemi v tomto oboru v podání expertů globálních institucí a světových značek.

Na pražském summitu vystoupí například zástupce sociální sítě Facebook Gabriel Matwiejczyk. Ten se zaměří na vhodnou volbu komunikace pomocí modelových informací. Na témata mediální komunikace se ve svých vystoupeních budou soustředit také například Jennifer Bruce z Adobe Systems či Claire Pimm z parlamentu Spojeného království a celá řada dalších významných hostů. Účastníci tak budou moci nahlédnout do zákulisí nejúspěšnějších mediálních kampaní, především pak jejich tvorby.

O společnosti NEWTON Media, a. s.

Společnost NEWTON Media je lídrem Media Intelligence služeb na evropském trhu. Naše analýzy tradičních a digitálních médií pomáhají klientům optimalizovat komunikaci v České republice, na Slovensku, v Polsku, ve Velké Británii a v dalších osmi zemích jihovýchodní Evropy.

Kontakt

David Mitrenga, Marketing Manager
M: +420 602 291 182, T: +420 225 540 241
David.Mitrenga@newtonmedia.cz
www.newtonmedia.cz

Kontaktní formulář

:
:
:
:
:
CHCI BÝT KONTAKTOVÁN V SOUVISLOSTI S POŽADAVKEM VYPLNĚNÉHO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři a výlučně pro účely kontaktování mé osoby v souvislosti s požadavkem tohoto kontaktního formuláře. Souhlas je udělen do doby vyřízení tohoto požadavku nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
CHCI BÝT INFORMOVÁN O NOVINKÁCH, PRODUKTECH A SLUŽBÁCH PROSTŘEDNICTVÍM OBCHODNÍCH SDĚLENÍ
Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.
Captcha:

Další novinky

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Podle nové studie dokáže Twitter předvídat nebezpečné situace až o hodinu rychleji než policie.

    10. 7. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.