Ceník Archivu

Náš archiv v sobě nese kontinuální mediální historii ČR od roku 1996. Data z tisku, on-line zdrojů, televizního a rozhlasového vysílání. Několika kliknutími jej přeměníte v komplexní analýzu nebo i jen rychlou rešerši.

7 denní trial verze

Během zkušební verze máte k dispozici kompletní historii archivu, uvidíte Entity i grafy, můžete využívat uložené/sledované dotazy, to vše i v naší mobilní aplikaci NewtonOne.

Uvidíte zprávy bez plných znění, detail článku bude k dispozici ve formě anotace s náhledem skenu. U internetových zdrojů je možnost prokliknout se na originál. V bezplatné zkušební verzi nelze exportovat zprávy. Pokud chcete vidět plná znění zpráv, je potřeba si zakoupit měsíční předplatné + balíček zpráv.
Klikem na „upgrade“ se dostanete do průvodce procesu předplatného.

Měsíční předplatné

Koupí předplatného získáváte přístup do archivu aplikace NewtonOne na 30 kalendářních dnů. Archiv obsahuje data z tisku, online zdrojů, televizního i rozhlasového vysílání s historií sahající až do roku 1996. Výše předplatného se odvíjí od stáří dat, které požadujete. Můžete tedy vyhledávat zprávy maximálně do historie, kterou si předplatíte.

V archivu lze vyhledávat pomocí dotazů a výsledky je možné filtrovat dle parametrů. Vyhledávat lze i podle tzv. Entit, což jsou štítky označující konkrétní osoby, místa apod. Zprávy jsou obohacené o Entity od 1. ledna 2020, Entity ale průběžně zpracováváme v reálném čase a postupně budou obsahovat Entity i zprávy více do historie. Výsledky vyhledávání je možné exportovat, včetně metadat.

Každý měsíc si můžete vybírat z balíčků historie dle Vaší potřeby. Pokud během měsíce zjistíte, že potřebujete delší historii, než máte koupenou, kdykoliv můžete přejít na vyšší balíček. Doplatíte pouze rozdíl v ceně, za nevyčerpaný balíček.
Balíčky plných znění zpráv můžete dokupovat neomezeně i v průběhu měsíce.

V 7 denní trial verzi je k vyhledávaným článkům přístup omezen na nadpisy, anotace a metadata. Zobrazení plného znění zpráv je zpoplatněno a vyžaduje nákup balíčku zpráv v následujícím kroku.

Balíčky plného znění

Zprávy v 7 denní trial verzi archivu jsou omezeny na nadpisy, anotace a metadata a neobsahují původní text článků ani multimediální data.

Balíčky nabízejí plné znění téměř 400 tištěných zdrojů, kompletní přepisy zpravodajství z téměř 90 televizních a rozhlasových stanic. Nákupem balíčku plného znění zpráv získáváte přístup ke kompletní kopii zprávy, včetně multimediálních dat. Zobrazení plného znění je možné rozkliknutím zprávy a je zpoplatněné na každou zobrazenou zprávu.

cenik_balicek zprav

Na články z tištěných a některých internetových zdrojů vydavatelství Economia, Vltava Labe Media a Czech News Center, deníky a prémiové internetové obsahy se vztahují licenční omezení. Po otevření detailu takové zprávy dostanete kromě  povolené části obsahu informaci o tom, že celý obsah zpráv nelze zobrazit s ohledem na aktuální licenční podmínky.
Zobrazení těchto zpráv se Vám nezapočítává do limitu předplaceného balíčku zpráv.

Pokud byste chtěli mít v archivu plná znění výše uvedených zdrojů kontaktujte nás na help@newtonmedia.eu

Zaškrtnutím tlačítka, vyplněním a odesláním údajů kontaktního formuláře vyjadřuji svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů společnosti NEWTON Media, a.s., se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1683/127, PSČ 14000, Česká republika, IČO: 28168356, zapsané v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12446 v rozsahu uvedeném v tomto kontaktním formuláři za účelem šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Společnost NEWTON Media, a.s. Vás může telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu informovat o produktech a službách, které nabízí a požádat Vás o spolupráci. Souhlas je udělen na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost NEWTON Media, a.s. Máte mimo jiné právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů právo a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údaj v případě pochybností o zpracování těchto údajů v rozporu se zákonem. Osobní údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetí straně a bude s nimi nakládáno důvěrně.

Zavřít
kresba mobil s aplikací NewtonOne

Jdeme na to!