PR & konzultace

PR & konzultace

Podnikněte správné kroky pro rozvoj a vyšší konkurenceschopnost své společnosti

Logickým vyústěním monitoringu, analýzy mediálních dat a z nich plynoucích závěrů je správná aplikace získaných poznatků na různých úrovních působení vaší společnosti. NEWTON Media vám nabízí široké portfolio služeb, které pomohou zvýšit hodnotu vaší společnosti, ať už správně zvolenou komunikací s médii, veřejností, obchodními partnery i zákazníky, nebo přijetím vhodných opatřenív dalších oblastech vašeho byznysu. Na realizaci navržených opatření s vámi budou spolupracovat špičkoví odborníci z řad NEWTON Media i našich partnerů. Jejich letité zkušenosti z oblasti mediální analytiky, korporátní i produktové komunikace, krizového managementu či strategického poradenství přispějí k růstu vaší společnosti.

Objednat službu

Hlavní výhody PR servisu NEWTON Media

  • Na realizaci navržených doporučení budou pracovat špičkoví profesionálové z řad NEWTON Media a našich partnerů
  • Unikátní propojení obsáhlé informační databáze, analytického know-how a lidského kapitálu
  • Široká nabídka služeb pro excelentní realizaci korporátní i produktové komunikace, PR a media relations i opatření spojená s vedením byznysu

Kontaktní formulář

:
:
:
:
:
:
:
:
Zaškrtnutím tlačítka adresát uděluje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu uvedeném v kontaktním formuláři dalšího zpracování pro marketingové účely poskytovatele, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, nabízených výrobcích a dalších aktivitách, včetně užití těchto údajů ve sdělovacích prostředcích a na webových stránkách poskytovatele.
Zaškrtnutím tlačítka adresát uděluje souhlas se zasíláním obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů, v platném znění, a to na dobu do odvolání souhlasu, maximálně však na dobu 5ti let.

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media

+420 225 540 201 - obchodní oddělení

obchodni@newtonmedia.cz

IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Děkujeme všem odvážlivcům, kteří včera i přes nízkou teplotu dorazili pod Žižkovskou věž, zabruslili si s námi a zahřáli se svařákem :)

    19. 1. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.