Služby

Přehled služeb

Unikátní portfolio nástrojů a služeb s přidanou hodnotou pro vaši společnost

NEWTON Media vám nabízí řadu unikátních produktů a služeb z oblasti monitoringu médií, analýz, strategického poradenství a realizace navržených doporučení. Informační fundovaností, propracovaností analytických postupů i přesahem za hranice mediální analytiky do komunikační exekuce i firemních strategií jde o svého druhu nejkomplexnější portfolio služeb na trhu.

Monitoring médií

Využijte největšího mediálního archivu a nejrozšířenějšího monitorovacího softwaru v ČR. Monitorujeme tisk, TV, internet, sociální sítě, zpravodajská média i reklamu.

Analýzy

Nechte si zpracovat analýzu mediálních dat a pochopte lépe situaci, v níž se nachází vaše značka, konkurence i celý trh. Závěry analytického týmu vás posunou dál!

Doporučení

Přeneste poznatky získané mediální analýzou do praxe. Poradíme vám, jak můžete vylepšit svůj mediální obraz a jak proměnit informace ve správná rozhodnutí.

PR & konzultace

Ve spolupráci s našimi partnery vám poskytneme podporu při realizaci doporučení, která povedou k účinnější firemní komunikaci i posílení vaší konkurenceschopnosti.

Školení sociálních médií

Využijte našich zkušeností a znalostí na některém z mnoha kurzů pro pokročilé i úplné začátečníky.

NEWTON Media

Na Pankráci 1683/127
budova Gemini A
140 00 Praha 4

+420 225 540 111 - NEWTON Media
+420 225 540 201 - obchodní oddělení
obchodni@newtonmedia.cz
IČ: 28168356
DIČ: CZ28168356

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Instagram předběhl Twitter v počtech využívaných vložených prvků na webech – embeddovaných příspěvcích, widgetech a podobně.

    17. 2. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 zaměstnanců
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.